Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szerettessem meg a...

KiaraMira kérdése:

Hogyan szerettessem meg a vizet golden retriever kutyámmal?

Figyelt kérdés
2 és fél éves szuka golden retriever ( anno vízivadász..) kutyám van! kb 4hónapos volt, amikor először leslagoztam nyáron, mert nagyon meleg volt! Félt akkor is fél most is a slagtól! Vettem neki egy műanyag gyerekhomokozót fürdeni, de abba is csak nagy nehezen áll bele! A Tiszába nem bírtam becsalni kajával se, ha ölbe bevittem mint az őrült kapálózott kifelé! Mit tegyek, hogy magától ússzon velem?? :(
2011. júl. 11. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
A slagot az én goldim sem szereti, viszont ő imád vízparton lubickolni. Próbáld meg úgy, hogy egy másik, vízkedvelő, kutyával viszitek el fürdeni, a másik kutya után nagy valószínűséggel ő is bele fog menni a vízbe. Ha ez sem válik be akkor próbáld bedobálni a játékait(lehetőleg olyat, ami nem süllyed el), ha nagyon labdás akkor utána fogja vetni magát.
2011. júl. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Cesar-A csodálatos kutyadoki ;D
2011. júl. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! :)

Akármit dobok be nem megy utána! Semmi után!! :/

A vízkedvelő kutyás ötlet jó lehet, köszi! ;)

2011. júl. 11. 22:05
 4/8 A kérdező kommentje:
Esetleg megvan a telefonszáma?? :D:D
2011. júl. 11. 22:06
 5/8 anonim válasza:
szerintem nézd a műsorait mert nagyon sokat lehet belőle tanulni:)
2011. júl. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

[link]


ebbe is biztos találsz megoldást a problémára ha még nem oldottad meg :D

2011. júl. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
2011. júl. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2011. júl. 15. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!