Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak az én kutyám csinálja...

Csak az én kutyám csinálja ezt? Már nagyon idegesít ez a szokása

Figyelt kérdés

Van egy kis termetű kutyám ...

ebbe a hőségbe állandóan napozni akar ...

már nem tudom mit csináljak mindig elhozom onnan de vissza megy félek , hogy napszúrást kap

A ti kutyátok is csinál ilyeneket ?


2011. júl. 12. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Néha az enyém is kifekszik fotoszintetizálni :)
2011. júl. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kutyákban a napfény hatására képzôdik d-vitamin. Ezt ôk ösztönösen tudják. Ezért fekszenek a napon, ezért napoznak.
2011. júl. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk régebben egy alaszkai malamutunk volt (jó vastag fekete bunda pár fehér folttal) és ő is kifeküdt néha a 30 fokban a napra és szerencsétlen nem győzött lihegni :D Ilyenkor lelocsoltuk (csak finoman, nem ráborítottunk egy vödör vizet), hogy kicsit hűljön.
2011. júl. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na üdv a klubban. Nekem angol bulldogom van, ugye egyébként se erőssége a hőségtűrés.

Napközben bent vannak, de néha fogja magát kimegy, kifekszik az 50 fokba, és nemes egyszerűséggel elalszik. Mikor már kezd olyan hangokat kiadni mint egy rossz trabant, akkor megyek felébresztem és behívom. Az idegeimre megy, hogy egyszer kinyírja magát.

2011. júl. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én vizslám is állandóan ezt csinálja, képes a legnagyobb hőségben kint napozni. Engem is idegesített ez sokáig,féltettem az én kis drágámat,de az egyik hozzáértő barátnőm azt, mondta, hogy a kutyus így jut D-vitaminhoz.

Szóval szerintem, ne aggódj. :)

2011. júl. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugi a kutyák nem hülyék, ha nem lenne jó neki a napon akkor nem lenne ott :)
2011. júl. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az én kutyám is ezt csinálja. Vigyél ki neki vizet, a biztonság kedvéért, de a kutyák nem hülyék, ha rosszul kezd lenni árnyékba megy úgyis.
2011. júl. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!