Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyiért juthatok Pembroke...

Mennyiért juthatok Pembroke Welsh Corgi kölyökhöz?

Figyelt kérdés
Pest megyében szeretnék egy Corgi kölyköt találni, de mielőtt belevágok a keresésbe, gondoltam az árat kinyomozom. Nem szükségesek papírok; megbízható -egészséges!- szülőktől féregtelenített kölyköt szeretnék. Egy köztes árat ha tudnátok adni nagyon hálás lennék! :)
2011. júl. 12. 22:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Hála Istennek, Corgi kölyköt ilyen feltételekkel nem fogsz találni. Ezeket még nem kapták fel a szaporítók.

Ha normális feltételekkel szeretnél Corgit biztosan 150 ezer fölötti összegre számíts.

2011. júl. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
ááh úúh jaj nem fogsz tudni venni tk nélkül..mekkora csapás nem támogatod a szaporítókat..
2011. júl. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
miért gondolja mindenki, hogy papír nélkül olcsóbb a kutya? úgy a legdrágább...
2011. júl. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

300-400 e ft-ért már kapsz itthon.

Papírok nélkül felejsd el, szerencsére még nem szaporitják.

2011. júl. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Attól nem kell tartanod, hogy minden sarkon ezt a kutyát látni fogod. Nincs a népszerűségi lista élén, keresni is alig keresik, és szerencsére felelősségteljes tenyésztők kezében van a fajta sorsa. Ha így állítsz oda hozzájuk, biztosan nem kapsz kutyát. Mélyen zsebbe kell nyúlni, szerintem nem ritka a 2-300 ezerért árult egyed sem.
2011. júl. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Ha jól tudom összesen egy kennel van Magyarországon, ami ezzel a fajtával foglalkozik, papírok nélkül szerencsére sehol nem fogsz ilyen kiskutyához jutni, mert még nem kezdték el szaporítani. Mivel nagyon ritka fajtának számít, így 300 ezer biztos van egy ilyen kölyök.
2011. júl. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Első sorban annyit szeretnék megjegyezni, hogy nem megenni, én nem is kirakatba rakni szeretném a kutyát, hanem gondoskodó gazdája lenni! :) Már van egy kutyám, akit szintén papírok és csip nélkül vettem, csupán féregtelenítve volt. A kutya egészséges, és nagyon jó körülmények között van, nekem csak ez a fontos! Azért kérdeztem rá az árra, mert én is csak egy kenelről olvastam, de ott ár egyáltalán nem volt. Csupán érdeklődtem, és köszönöm azoknak, akik valamilyen árat is írtak! Nekem tényleg csak ennyi kellet!
2011. júl. 13. 21:05
 8/12 A kérdező kommentje:
Mellesleg a "papírok nélkül" alatt arra gondoltam, hogy valakinek nem kívánt Corgi alma születik, mert nem ivartalaníttatta a kutyáját, és mivel nem tenyésztő, de megölni sem szeretné a kölyköket, eladná/elajándékozná őket papírok nélkül, oltva és féregtelenítve. Persze magam is tisztában vagyok a fajta ritkaságával, és nem azért szeretnék ilyen kutyát, mert "divatos", hanem mert az igényeimnek, az elvárásaimnak és az általam biztosított élettérnek pont egy ilyen okos, kistestű kutya lenne a megfelelő. Minden kutyát szeretek, és én sem szaporítani, majd eladni szeretném az állatot. És ha csak kenelből juthatok kutyához, akkor az is rendben van. a fontos, hogy egészséges egyedet nevelhessek. Leginkább tenyésztők által megszabott ár kellene. Előre is köszönöm a további válaszokat!
2011. júl. 14. 12:20
 9/12 anonim ***** válasza:
46%
Szia! Bocsi, hogy későn írok, de szerintem kérdezz a kenneltől, hátha visszaírnak. Amúgy kövi kutyusnak én is Corgit szeretnék :)
2013. márc. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Almlili ***** válasza:
55%
nekem nem fajtiszta kutyám van, de teljesen úgy néz ki mint egy corgi
2014. máj. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!