Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan legyek én a gazdija...

Hogyan legyek én a gazdija amstaffnak?

Figyelt kérdés
Kaptunk ma 1 8hetes szuka amstaffot és nagyon szeretném hogy én legyek a "falkavezér" mert sokat akarok vele foglalkozni és komolyan venni.Tanácsokat és tippekek várok hogyan valósíthatnám meg.Van 1 öcsém meg nevelőapám velük vagyok "versenybe" hogy ki legyen a főgazdi) Egyébként a szukák tényleg sokkal kisebbek lesznek kanoknál? linkelnétek képet szukáról vagy egymás mellet kan-szukáról?
2011. júl. 13. 23:24
 1/7 anonim válasza:
Azt majd a kutya dönti el, hogy ki legyen a ,,főgazdi". Általában az szokott lenni aki a legtöbbet gondozza, eteti..stb
2011. júl. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tanítgasd, legyél vele sokat, te sétáltasd, te etesd és légy határozott vele, mert egy amstaffnak erős kezű irányítóra van szükség.

[link]

[link]

Jól látható, hogy a szukák feje valamivel keskenyebb, a kanok testesebbek, erősebb csontozatúak és pár centivel magasabbak a szukáknál.

2011. júl. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

írd be gugliba, hogy Jan Fennel, és olvasd el a könyveit, csak hasznodra válhat! :)

valamivel kisebbek igen, de nem a méret a lényeg :P jó kutya legyen, az a fontos, nem?

2011. júl. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt ő fogja eldönteni, nyilván aki többet foglalkozik vele azt jobban szereti, de a legtöbb kutya egy határozott férfihangnak jobban engedelmeskedik.
2011. júl. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ne kényesztessem el? Néha odacsapjak neki ha mondjuk füvet zabál mert most eza mániája? :D
2011. júl. 14. 14:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Álljon meg a menet. A határozottság alatt nem azt értem, hogy verd agyba főbe a kutyát, mert ettől csak bizonytalan, félős kutya lesz, aki nem fog falkavezérnek tekinteni egy labilis személyt. Ha valami rosszat csinál a kutya, akkor lenyomod a földre és addig ott tartod, amíg meg nem adja magát. Amúgy meg miért baj az, ha eszi a füvet, a legtöbb kutya csinálja, ez teljesen természetes viselkedés. Akkor is szokták ezt csinálni, ha ég a gyomruk, ezért nem kell büntetni a kutyát.
2011. júl. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem akarom agyba-fűbe verni csak 1 kicsit rákoppintani buksijéra vagy összefogni száját pár másodpercig kb :D
2011. júl. 14. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!