Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van még normális NORMÁL...

Van még normális NORMÁL méretű yorkie kennel?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Arról szeretnék kérdezni, hogy anyukám imádja a yokrie-kat és gondolkoztam, hogy 1-2 évig eljárok dolgozni, hogy tudjak neki venni egyet majd valamikor születésnapjára, viszont mi szeretünk sétálni, apa kutyakiképző szóval a neveléssel nem lenne probléma volt már yorkienk, és tudom, hogy anya akar de mondta, hogy inkább ránk költi azt a pénzt amit kiadna egy kutyára de mindig mondja, hogy milyen jó lenne, ha vele lenne egy yorkie. Ezért érdekelnének olyan tenyészetek ahol normál méretű yorkiekat tenyésztenek nem a mini és extra miniket. Nézegettem már és a Strázsavári Kennel tetszett. Véleményeket léccives sokat segítenétek. Köszönöm

17/L


2011. júl. 14. 01:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez a kennel nekem is szimpatikus, szép kutyák vannak, szerintem ha innen vennél kutyát nem nyúlnál félre.

Sok sikert!

2011. júl. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem ez a legjobb kennel: [link]

A tenyésztőjét ismerem és nagyon kedves a kutyák pedig csodaszépek

2011. júl. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Beszélj a tenyésztővel, náluk normál méretű yorkik szoktak lenni, és nagyon jó nevű, megbízható tenyésztő.

2011. júl. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a linkeket még gondolkozom nekem is leginkább a Strázsavári Kennel tetszik a legjobban. Remélem összejön majd :)
2011. júl. 14. 09:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem ez a kennel tetszik nagyon, nagyon szép kutyáik vannak és ahogy hirdetésekben láttam tőlük pár hónapja, törzskönyves, nagyon szép kant 90-100 körül lehetett venni náluk:


[link]

2011. júl. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!