Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy bajban vagyok, mit...

Nagy bajban vagyok, mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A szomszédunk egy hete vett egy nagyon aranyos csivava kutyát.Aminap nálunk jártak, és hozták a kutyust is.Én oda adtam neki egy marék húst a hűtőből, látszott hogy éhes volt, nekem már nem kellett.Elég jól behabzsolta, szerintem ízlett neki.A bökkenő az hogy azután jutott az eszembe, hogy az a hús már nagyon régi volt (1-2 hónapos is talán).És ma délután a kutya meghalt.Miattam,hisz az állatorvos azt mondta nekik hogy megmérgezték (???).Nem tudom, hogyan halhatott meg a kiskutya egy régi hústól, de nekem nem állt szándékomban ez, és nagyon restellem.Holnapra biztos ki fog derülni hogy én tettem, tudják hogy én dobtam a kutyának a húst.És ebből nagyon szarul fogok kijöni, akár fel is jelenthetnek..
2011. júl. 14. 02:00
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%

jöhetnek a piros kezek, de még mindig jobb mintha te etted volna meg.

egyébként mi a francot keres 1-2hónapos hús a hűtőben? nem kezdett még el bűzleni, mert szerintem igen...


a kérdésre válaszolva: valld be hogy véletlenül lejárt húst adtál szegénynek, és viseld a következményeit a butaságodnak.

2011. júl. 14. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
nehéz elhinni, hogy ilyen régi húst a hűtőben tárolsz! amikor odaadtad neki nem tűnt fel, hogy büdös és romlott??
2011. júl. 14. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
49%
Hát,mivel szegény kutyusnak már mind1 én a helyedben inkább hallgatnék. Ha felelősségre vonnak mond hogy a húsnak semmi baja sem volt, te is azt etted.Szerintem nagy balhé lehet ha ez kiderül.Jobb ha nem mondod el.
2011. júl. 14. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, romlott kajától nem hal meg egy kutya...
2011. júl. 14. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondj semmit addig, amíg ők kérdőre nem vonnak. Nem biztos, hogy a hús miatt halt meg, én sem hallottam még olyat, hogy romlott ételtől meghalt volna akár állat is... a méreg és a romlott hús között azért van különbség.
2011. júl. 14. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Elássák a fölös ennivalót és egy hónap múlva veszik elő, attól sincs bajuk...
2011. júl. 14. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Kamukérdés.
2011. júl. 14. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

ugyan már... láttam már elszökött kutyákat nem egyszer, hogy kint a vadonban rothadó több hetes dögökből falatoztak, mégsem lett bajuk. még egy fosás se...


az 1-2 hónapos hústól meg bűzlött volna a hűtőd. ha a dobozban/zacskóban nem is, de mikor a kezedbe veszed, mindenképp. hacsak nem zacsival együtt dobtad át neki, és a nájlon akadt meg a beleiben.


amúgy meg ettől van durván herótom... mi a francért kell a más kutyáját etetni?!

2011. júl. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nos, a kutyák gyomra arra van kitalálva, hogy a több hetes rothadó nyers húst is meg tudja emészteni. Nem kap tőle mérgezést, mint az ember. A hűtőben tárolt, sült/főtt (de akár nyers is lehet) húsnak 1-2 hónap után még semmi baja a kutya szempontjából. Nyugodtan megeheti, nem tudod vele megmérgezni!
2011. júl. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ez egyrészt szerintem kamu.

Egyébként a kutyáknak semmi baja a romlott hústól. Múltkor láttam az erdőben egy döglött valamit,már szét volt rohadtva,és épp falatozott belőle egy kutya. Tegnap még ugyanott rohangált,szóval nem lett baja. A kutya gyomra erre lett kitalálva.

2011. júl. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!