Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit adjak a kutyámnak enni ha...

Mit adjak a kutyámnak enni ha már a párizsit sem eszi meg?

Figyelt kérdés
Egy yorkshire terrier kutyusról lenne szó nagyon vékony,nem akar enni,de már a párizit sem eszi meg..van valami gyógyszer vagy valami amitől megjön az étvágya?
2011. júl. 14. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
igen van és állatorvosnak hívják
2011. júl. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól jön meg az étvégya, ha befejezed a kényeztetését. Leteszed elé a száraz tápot, ha nem kell neki, 5 perc múlva elveszed. És ezt minden nap eljátszod reggel-este. Ha éhes lesz, enni fog.
2011. júl. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 hell-ikon ***** válasza:

Orvoshoz kellene inkább vinni, mert ha már húst v. húsnak tűnő dolgot sem akar enni, ott nagy a baj. Azt általában a legnagyobb melegben is megeszik a kutyák még ha csak 1-2 falattal is, de legalább esznek belőle.

Amíg eljutsz (lehetőleg még ma) egy orvoshoz, addig bepróbálkozhatsz valami főtt v. párolt csirke husival, de én nem bízom benne, hogy eredményes lesz.

2011. júl. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1-2 falatot evett a párizsiból de otthagyta
2011. júl. 14. 11:15
 5/9 anonim válasza:
a párizsi alapból nem jó kaja(bőr,köröm,és egyéb dolgokból áll amelyeket nem lehet felhasználni a húsiparban),vidd el állatorvoshoz vagy rakd elé a kaját és hagyd hogy egyen magától nem kell erőltetni(néztem egy dokumentum sorozatban),ha túl sokat foglalkozol hogy egyen akkor nem érdekli az evés.Esetleg vidd el sétáltatni,attól megjöhet az étvágya.
2011. júl. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az azért alap, hogy ha beteg a kutya akkor orvoshoz visszük, de ha egészséges és nem eszik, akkor el van kényeztetve.
2011. júl. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
vidd el a dokihoz!
2011. júl. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vegyél Béres kutyavitamint. Általában étvágyat csinál. Ha semmit nem akar enni,Calopet paszta. Ha sovány is , akkor orvos.

Hányszor eteted naponta?

Ne tukmáld bele az ételt. Elé teszed, 5 perc múlva elveszed. Majd kap a következő étkezésnél.

2011. júl. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ilyen gondom nekem is volt!

nekem az angol agaram nem akart enni kicsi korába!Én a májkrémmel tudtam rászoktatni az evésre!De ne etesd kézből mert aztán úgy megszokja hogy nem eszik magától!

2011. júl. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!