Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire megbízhatók a kutya...

Mennyire megbízhatók a kutya panziók?

Figyelt kérdés
Tud valaki ajánlani valami tuti jó helyet Budapest környékén? Előre is köszi
2009. márc. 31. 22:54
 1/10 anonim válasza:
50%
én nem adnám be a kutyámat panzióba. Ahogy hallottam, olyan, mint egy "lightosabb" menhely! És amelyik ismerősömnek ott volt a kutyulija, nem gyengén befordulva hozta ki onnan. Inkább keress egy ismerőst, aki vigyáznak a kutyusra.
2009. márc. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én tudok megfelelő panziót. Igaz, hogy megviseli a kutyát, főképp az érzékenyebbeket de ebből nem lehet következtetni a panzió szolgáltatásaira. Az olyanok eleve kamuznak, akik azt ígérik, hogy egy barátságos kutyafalka játszik náluk naphosszat a kertben. Ilyen nincs. Egyeztetés nélkül menj el a kiszemelt panzióba és akkor pillanatképet kapsz a helyről. A lényeg, hogy írj egy mailt és felvázolom a helyzetet.
2009. ápr. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
69%

Tarnokon van egy nagyon jo panzio. En minden nyaron 1-2 hetre beadom a kutyamat, aki imad ott lenni. Alig birom elhozni :) Nagyon kedves a tulaj, a kutyakkal foglalkoznak...szoval en csak jot tudok mondani a kutyapanziokrol. Amugy a kutyam 9 eves, es egy eves kora ota mindig ott nyaral :)

Vihetsz neki sajat jatekot, sajat fekhejet (en mindig elviszem a kosarat a parnajat es nehany jatekot) szoval tenyleg olyan mintha nyaralna.

2009. ápr. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Érden van a yorki kiskutya panzió.de itt azthiszem csak kistestű kutyusokat vállalnak.nekem tetszik a hely,ott még nem voltam,de aki csinálja vele már találkoztam.imádja a kutyákat!

baranyivarga.hu

2009. ápr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Kicsi kutyáknak létezik panzió, ahol lakásban jól elbandáznak az ebek. Nagyoknak viszont nagyrészt egy kis kennelben való fogságot jelent a panzió, ahol a többi kutya nem tetszésének kinyilvánítása stresszeli a többit(dettó Illatos út). Ahol én eddig jártam, mindegyik verte a gyepmesteri telepeket és a menhely szintig el sem jutott(budapesti is). Sajnálom.
2009. ápr. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálam ellakhat a kutyád. Kertes ház, 4 kutya 2 macska. Nem panzió de szoktam vállalni ilyesmit, egyszerre csak egy kutyát. Kivéve ha ivaros kan. Ellenben egy kolléganőm olyat is el tud tenni. Én Visegrád mellett lakom, ő pedig zuglóban.
2009. ápr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem vizslám van és legszívesebben a szüleimre bíznám, de sajnos nem megoldható és egy ismerősöm sem akarja bevállalni és van akinek én nem adnám oda. :( Remélem sikerül megoldani a heyzetet
2009. ápr. 1. 19:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Milyen vizsla? Fiú vagy lány?
2009. ápr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Drótszőrű magyar vizsla 1,5 éves kislány :)
2009. ápr. 3. 13:44
 10/10 anonim válasza:

Kedves Gazdik!


Ha nem szeretné panzióba adni kutyusát, mert félti vagy nem foglalkoznak vele eleget... és szívesen vigyázok rá!


23 éves lány vagyok, alkalmi segítőként dolgoztam már kutyakozmetikában (nagyon szeretem az állatokat)


Kutyasétáltatást, kutya – cica felügyeletet, etetést, gondozást vállalok Budapesten! (otthonában is)

Akár hosszabb távra is (nyaralás, utazás, egyéb…)


Ha kíváncsi rám, hogy nyugodt szívvel rám bízhassa kedvencét, jelentkezzen e-mailben! szkaty@index.hu

2009. máj. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!