Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kennelről?

Figyelt kérdés

Blood'n'Chocolate red nose pit bull kennel

[link]


2011. júl. 15. 09:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Én elolvastam a kezdőoldalukat és nagyon nem volt szimpatikus: [link]

Itt Angliában,gyönyörű Pitt Bullok vannak,ha esetleg rászánnának még pénzt,akkor gyönyörű import kölyköket lehetne beszerezni és nem lennének belterjesek a kutyák,ami lehet küllemre szép,mert szépek ez tény,de a viselkedésben ez sajnos nagy hátrány is lehet.

2011. júl. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Pitbull*
2011. júl. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy ez nem kennel. Pit Bullt én nem ilyen helyről vennék... De Te tudod. Ha Neked megéri kockáztatni hát hajrá. Én inkább leinformált, megbízható helyről venném azt a kölyköt.
2011. júl. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

nem akarok innen venni :D

most találtam ezt az oldalt, mert érdekel a fajta. végigolvastam és nekem erősen sántít a dolog, azért gondoltam megkérdezni, hogy csak én vagyok gyanakvó, vagy tényleg...

furi, hogy a külföldi szállítmányozásról többet írnak, mint a szülőkről, vagy az elért eredményekről...

és "érdekes", hogy még csak most születtek meg az almok (egyszerre kettő :O ) de írja, hogy ők abban különlegesek, hogy nagyméretű, erős kutyákat tenyésztenek...

2011. júl. 15. 11:07
 5/22 anonim ***** válasza:

Ja, Dj Zebulon és a cigánysoron vett kamupedes kutyái?


Van itt eredménylista. Eredmény: red nose, nagydarab tönk


Jah, hogy ez nem munka? Sebaj, a parasztnak elmegy. Mocskos szaporítóférgek...

2011. júl. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Első: Angliában ha jól tudom tilos a pit bull tartása a Dangerous Dog Act alapján...
2011. júl. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Én elmennék, és megnézném. Az, hogy vonaltenyésztettek miért lenne probléma. Én is inkább abban hiszek, csak tudni kell mikor van ideje idegen vérvonalat bevinni.
2011. júl. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Jóm de kire vonaltenyésztenek? Mit tett le az a kutya, hogy vonaltenyésszenek rá?


Azt, hogy nagyra nőtt meg rednóZ


Az egy pitnél, egy munkára szelektált fajtánál vajmi kevés...

2011. júl. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
El kell menni, és meg kell nézni. nyilván tudják mit csinálnak, ha már odairták.
2011. júl. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
A romasoron vett kamupedes kutyákra aztán lehet vonaltenyészteni...
2011. júl. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!