Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Havanese kutyusnak használhato...

Havanese kutyusnak használhatok nyakörvet (+póráz) vagy inkább hámot (+póráz)?

Figyelt kérdés
Milyet ajánlotok?
2011. júl. 15. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Nyakörv és póráz (nem flexi). Az alap egy kutyánál.
2011. júl. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
A hám +póráz sokkal kényelmesebb neki. Főleg az ilyen kistermetű kutyusoknak végképp ajánlott inkább a hám.
2011. júl. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha engedelmes a kutya akkor tök mindegy.
2011. júl. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Ha normálisan sétál a pórázon, alap hogy nyakörv. És persze nem flexi, én személy szerint utálom, pedig előtte az volt az álmom, hogyha egyszer kutyám lesz, flexije legyen:D

Nekem is havanesem van, 1,5m-es textil póráza van+csattos nyakörv, de képzeld, kutyasuliba fojtó kell, és köszöni, jól van!

2011. júl. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, eddig hámot használtunk, de kinőtte, ezért érdekelt, hogy nyakörvet vagy nagyobb hámot vegyek neki.
2011. júl. 15. 13:19
 6/10 anonim ***** válasza:

És hogy döntöttél? Csattos textilnyakörvet ajánlok, nekem beválik és sokkal könnyebb feltenni rá, valami ilyesmire gondolok: [link]

A miénk: [link] (remélem látsz a nyakörvből valamit).

2011. júl. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha jól nevelt akkor mindegy..ha egy kicsit neveletlen akkor a nyakörvet ajánlanám nekem bichon frise-m van de mióta hámról nyakörvre váltottam engedelmesebb egyáltalán nem húz szépen sétál mellettem...attól mert kistestű nem kötelező a hám...én láttam már olyat aki csivavát, yorkit is nyakörvvel sétáltat
2011. júl. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy szaklap azt írta, hogy először a nyakörvet kell megszoknia, és utána nyugodtan használhatsz hámot. Nekem a bischon bolognese kutyusom (10 hetes) szépen jön pórázon.
2011. júl. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Pórázon nyakörvvel.

az előző voltam csak a nyakörv lemaradt.

2011. júl. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Eddig hámot használtatok, akkor miért szeretnél nyakörvre váltani. Amúgy ha nem húz a kutya, akkor tök mindegy, ami neked jobban tetszik. A hám kényelmesebb a kutyáknak, mert nem csak a nyakán egy pontban feszül, hanem jobban eloszlik az egész testén. Ez a típus meg anélkül feltehető a kutyára, hogy bármelyik lábát meg kéne emelni és egyedi méretben, színekben kérhető, akár név hímzéssel is.


www.colorfundogs.com

2011. júl. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!