Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cica-kutyakozmetikusként...

Cica-kutyakozmetikusként lehet alkalmi munkavállalóként házhozjárni és dolgozni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
hát lehetni lehet, de kicsi az esélye, hogy valaki alkalmi munkáshoz vinné, ahelyett, hogy egy jólbevált, örökhöz.
2011. júl. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát szerintem nem lenne jó az előzőnek igaza van...mi egyszer vittük el egy hasonlóhoz a kutyánkat próbaként hátha olcsóbb..olcsónak olcsó volt de nem sok mindent csinált a kutyával..amúgy már semmi pénzért nem váltanék kutyakozmetikát... mindig úgy nyírják le a kutyát ahogy mi akarjuk és már évek óta oda visszük..
2011. júl. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a többség jobban szereti normálisan felszerelt kutyakozmetikába vinni a kutyát, minthogy hozzá menjen ki a kozmetikus. Lehet többe kerül, de nem nekem kell utána takarítani, nem az én kádamat koszolja össze, vagy csikargatja szét a kutya körme, meg ugye az embernél általában normál méretű asztal amire fel lehet tenni az állatot megnyírni az általában az ebédlőasztal, hát oda sem szívesen raknám a kutyám. Sokkal praktikusabb, ha én megyek a kozmetikushoz, mintsem ő jöjjön hozzám.
2011. júl. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat tényleg nem mindenki szereti, ha otthon kozmetikázzák a kutyát, cicát a kosz és egyéb miatt A házhozjárónak is minöségi munkát kell végeznie mert legközelebb nem hívják és nem alakul ki a vendégköre

:)

2011. júl. 16. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!