Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mc Donald's-ban munka rendes...

Mc Donald's-ban munka rendes (nem diák! ) munkavállalóként?

Figyelt kérdés
Holnap mennék álláinterjúra, de nagyon érdekelnének a vélemények, tapasztalatok azoktól akik dolgoztak már mekiben, vagy csak hallottak ismerőseiktől akik dolgoztak ott. Kötelező a 3műszak vállalása, 5nap 8órában. Nem diák vagyok. hallottam már sok mindent, hogy kapsz 80ezret, az éjszakai pótlék néha elmarad, és még a wct is takarítani kell ha épp az esik rád feladatként. Nah ebbőlnem tudom mi igaz, de ne kérdezétek, nekem van vesztenívalóm, ha felvesznek és utána mégse jönne be a munka. :S
2011. jún. 21. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem dolgoztam mekiben még soha, de egyszer Kfc-ben voltam állásinterjún. Na az a csaj amit összehablatyolt nekem ott, az kész vicc volt :)

Meg kell próbálni, ha nem is jönne be, akkor is próbaidő alatt indoklás nélkül felmondhatsz. Odaállsz a főnök elé és megmondod neki, hogy nyaljon sót és hazamész.

Sok sikert!

23/F

2011. jún. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm már 7 éve a Mekibe melózik, és még soha nem kellet se wc-t takarítania, sem pedig éjszaka melóznia.

Csak 2 műszakban dolgozik.

2011. jún. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gondolom ez attól függ melyikmekibe rakják! :) 0-24-esben tuti kell éjszakázni.
2011. jún. 22. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!