Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtájú lehet a kutyám?

Łovas kérdése:

Milyen fajtájú lehet a kutyám?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen fajtájú egy olyan kutya ami hasonlít egy kicsit a rókára? Világos sárgás színe van középméretű kutyus. A legjobban lundehund fajtára hasonlít, bár szerintem van benne némi német juhász is. itt van egy kép róla: [link]
2011. júl. 15. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
nem tudom de a mamámék kutyája is pont ugyan így nézz ki...amúgy német juhász tuti van benne..
2011. júl. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet benne némi Malinois is, meg ezenkívül németjuhász az alap. A lundehundra is hasonlít, de szinte kizárt hogy lehet benne lunde vér, borzasztóan ritka, tehát szerintem csak egy jól összehozott keverék. Labradorra is tippelnék a színe miatt. De nagyon helyes kutyus, büszke lehetsz rá :D
2011. júl. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
németjuhász-golden retriver???
2011. júl. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Németjuhász, Malinois

első ránézésre nagyon hasonlít az Új-guineai éneklőkutyára, de BIZTOS hogy nem az, mert csak pár él fogságban és azok is tudósoknál vannak, akik megfigyelik a viselkedésüket, mert nem házi kutya. De most még eszembe jutott a Thai Ridgeback, de az is borzasztó ritka. A németjuhász biztos. Talán még labrador.

2011. júl. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vajon mi alapján írjátok, hogy német juhász? Mert áll a füle?

Keverék keveréke a kutya. Aranyos, és ennyi.

Az viszont látszik, hogy 1-2 kilót leadhatna.

2011. júl. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Büszke is vagyok rá mert nagyon okos! :D 60 cm -t tud ugratni.:D Hát igen kicsit kövérke.:$ Egyébként őt kölyök korában az utcáról fogadtuk be.:( Tettünk fel rá hirdetést h nem e szökött el valahonnan de hiába nem jött érte a gazdája így megtartottuk. Amikor oktatom őt mindig az jut eszembe h milyen nagy kincset is vesztett a régi gazdája.. De most nálunk van és boldogan él egy szerető családban! :D (L)
2011. júl. 15. 20:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Na jó, lehet hogy hülyeséget mondok, de szerintem van benne cirneco dell etna...
2011. júl. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!