Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lelkiismeret furdalásom van a...

Lelkiismeret furdalásom van a kutyám miatt! Kutyások, ti naponta mennyit foglalkoztok a kutyátokkal?

Figyelt kérdés

Most 5 hónapos,hosszú a szőre és fekete tehát nagyon melege van , ezért nem lehet vinni sétálni.Este szoktam elvinni egy 1,5-2 órára.Napközben szoktam tanítani egy 10-15 percet kb. Focizni szeret, de a melegben ahhoz sincs kedve...Nekem meg lelkiismeret furdalásom van hogy csak este van vele úgy "aktív" program :S tehát ezen kívül ugye persze lát engem , simogatom meg minden , de akkor is..szegény egész nap csak unatkozik :(

Ti hogyan oldjátok meg ? Mennyit foglalkoztok vele ?


19L


2011. júl. 15. 18:40
 1/9 A kérdező kommentje:
ja azt még elfelejtettem írni hogy van nagy kert ahol tud futkosni meg minden, tehát nem panelban lakunk, de ettől függetlenül bejöhet a házba is .
2011. júl. 15. 18:43
 2/9 anonim ***** válasza:
ha napközben neki nincs kedve játszani akkor ne legyen lelkiismeret furdalásod az a lényeg hogy este legalább hosszú sétára viszed játszol vele szerintem teljesen rendbe van.. én kutyámnak sincs kedve ilyenkor sétálni de reggel egy fél órára este meg kb 40 percre leviszem..de ő már 9 éves és ilyen melegbe még tanitani se tudom mert annyira melege van hogy nincs kedve..amúgy naponta 3 szor viszem le (panelba lakok) de hát ilyen melegbe senkinek sincs kedve kint lenni...ilyenkor szerintem a kutyák nagy része egész nap fekszik és hűsöl..
2011. júl. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én kutyámnak is hosszú a szőre és ráadásul panelban lakunk. Én úgy oldom meg hogy ne legyen annyira melege hogy sétálás után meg úgy nap közben lezuhanyoztatom langyos vízzel (azért nem hideg hogy ne fázzon meg) és tusolás után már nincs melege és nem is liheg:)
2011. júl. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 skarma ***** válasza:

Ugyan, emiatt ne fájjon a fejed, az én kutyám is fekete, persze hogy mozdulni sem akarnak... Elég az esti séta is ilyenkor.


Hűsíteni szeretném őt, de valamiért nem szereti... :/

2011. júl. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ez természetes, még kölyök kutya, és a nagy melegben álmos is, gondolom. nekem is van egy kiskutyám, van, hogy nappal alszik... mert melege van.

ezen kívül énis szoktam tanítani, meg labdázni vele, sétáltatni énis estére szoktam vinni, de nem minden este : D

2011. júl. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tényleg ne legyen emiatt lelkiismeret furdalásod hogyha egész nap "aktív" leszel vele akkor szegényke elfárad és semmihez sem lesz kedve langyos tiszta vízzel locsolgasd meg egy kicsit ha nem engedi akkor meg a te kezedet nedvesísd be és közben simogasd:):)
2011. júl. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2011. júl. 15. 19:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ahogyan csinálod. Esetleg ha van folyó vagy tó a közeletekben, akkor elvihetnéd úszni, azt szokták élveni ilyen nagy melegben!
2011. júl. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen szinte mindennap szokott úszni a dunában :)
2011. júl. 15. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!