Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Félelem? A kutyák félnek...

Lee12 kérdése:

Félelem? A kutyák félnek valamitől pl ha mondjuk egy késes pasas menne egy kutya fele akkor megijedne a kutya? és még az hogy pl az olyan állatok amiknek nincs természetes ellenségük Pl: kifejlett oroszlán ő meg tud ijedni? Vagyis félni valamitől?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
szerintem igen. már ha a kutya be van tanítva akkor szerintem elszaladna ha egy késes pasas menne oda hozzá
2011. júl. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ezt meg mért kérded???

a kutya és az oroszlán is félhet valamitől de a te példádra nem hiszem hiszen a kutya nem tudhatja hogy mi az.

de ha már bántották késsel akkor tudja hogy az veszélyes

2011. júl. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az én két drágám a víztől fél, amit abszolút nem értek, mert fajtjuk a tekintve (vizslák) azért adott esetben vízben is dolgozniuk kellene.

Sok kutyus pedig a dörgés/villámlás vagy szilveszterkor a petárdák durranásától fél.

2011. júl. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 skarma ***** válasza:

Ha egy késsel mész a kutya felé, nem ijed meg. De ha előtte párszor megvágták a késsel, akkor félni fog. De nem csak a késtől, az embertől is.

Az oroszlánok meg szerintem nem félnek. Az állatok nem félnek attól, amit nem tapasztalnak meg.

2011. júl. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ma 13:53-ashoz szólva. Ez tényleg így van. Barátnőmék újfundlandi kutyusának szilánkos csonttörése volt, pórázzal akarták az állatorvoshoz, el is vitték, de attól kezdve szegény Suzit képtelenség pórázon vinni bárhová is. Ha már meglátja a pórázt menekül, szűköl, feltehetően a pórázképéhez párosult a fájdalom érzés, amit akkor érzett.
2011. júl. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az oroszlántól neked kéne félned egy késsel :DDDD
2011. júl. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak akkor fog félni egy késes embertől, ha már volt rossz élménye, ezzel kapcsolatban.

Ám ha megtanítja a gazda, hogy hogyan szerelje le a fickót akkor nem fog félni, hanem neki megy.


Az én kutyim amúgy kicsi korában a fekete zacskóktól félt de nagyon, viszont megmutattam és megtanítottam rá hogy a zacskók nem fognak bántani. Most ha meglát egy akármilyen színű zacskót gyorsan szétszedi, mert azt hiszi van benne valami. A tüzijátéktól és petárdáktól soha nem félt, kicsi korában meg most is együtt nézzük a tüzijátékot. :-)

2011. júl. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kedves újfunlandis. a kutya azért fél a póráztól, mert amikor orvoshoz akarták vinni, és nem akart menni a kutya, akkor gondolom elkezdték tutujgatni, hogy jajj ne félj, jól van stb, és gondolom ha ma pórázon akarják vinni akkor is van, pedig ha ez a falkában történt volna, feláll, és megy tovább, nem megy oda senki. a kutyák nem töprengenek a múlton, ők a jelenben élnek. ajánlom ceasar milan műsorát net geo
2011. júl. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mindenki fél valamitől! Ez kétségtelen, nem ugyan az hogy valaki erős vagy nemfél valakitől!
2011. aug. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!