Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idős kortól lehet...

Mennyi idős kortól lehet tanítani?

Figyelt kérdés
Van egy 10 hetes nj-m.Menyi idős kortól lehet tanítani?Egyenlőre csak ültetni,fektetni és pacsiztatni akarom.Hogyan kell megtanítani ülni?
2011. júl. 16. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
én 3,4 honaposan kezdtem addig sokat játszottunk, én ugy csináltam hogy vettem virslit feldaraboltam aztán azokat is kettévágtam megfogtam a kezembe megmutattam neki, ahogy leül mondod neki hogy ÜL és odaadod neki és megdicséred . kb 10 perces feladat:) , meg én úgy neveltem hogy semmit nem kapott amig rohangált hanem mindig megvártam még leül megnyugodott igy megtanulta hogy nem ér el semmit ha ugrál harapdál ,csak ha megnyugszik . amugy nekem is német juhászom van :) legjobb könnyen tanul ,okos és szép :)
2011. júl. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!