Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idős kortol lehet el...

Mennyi idős kortol lehet el kezdeni tanítani?

Figyelt kérdés
Szóval,van egy Golden retriver kutyusom aki két hónapos.És szeretném pár dologra megtanitani,csak nem tudom hogy szabad-e mivel még csak 2 hónapos!?
2010. jún. 27. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Már ilyen korban is el lehet kezdeni tanítani, de inkább csak játékosan. Például úgy tudom, a Goldenek nagyon jó apportírozók, ha dobálgatod neki a labdát, és visszahozatod vele, már az is tanulás. Én a helyedben kutyaoviba vinném, a legtöbb kutyasuliban van ilyen foglalkozás.

Jó kutyázást :)

2010. jún. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem törpesnauzerem van. Öthetes korában került hozzám, azóta tanítgatom. Már két hónapos korában nagyon sok mindent tudott, és szobatiszta volt.
2010. jún. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze, természetesen lehet. Inkább előbb mint később.


Egy felnőtt kutyát jóval nehezebb lenne idomítani.


Rottweiler kutyánk volt, mikor hozzánk került , még csak egy kicsi csöppség volt, de az első pár nap után kezdtük a tanítását. A szobatisztaságra nevelést, meg kapásból az első naptól.

2010. jún. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minél előbb, annál jobb...
2010. jún. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor hozzád kerül. Azóta mit csinálsz vele? Csak ülsz és vigyázol nehogy megtanítsd valamire mert hátha rossz lesz neki:
2010. jún. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!