Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyar vizsla panelba?

Magyar vizsla panelba?

Figyelt kérdés
Ha elfogunk költözni a mostani lakásból egy újba, a párommal szeretnénk egy magyar vizslát. Azzal tisztában vagyok, hogy naponta 3-4szer le kell vinni, ezzel nincs is probléma. A kérdés az, hogy ajánlott-e, jól érezné-e magát a kutya, nem lenne-e rossz ez neki. Valamint, hogy boxert lehet-e ugyanezekkel a paraméterekkel? Kérlek, hogy akik csak annyit írnak, hogy nem panelbe való semelyik kutya, azok kíméljenek, köszönöm
2011. júl. 17. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
A Magyar vizsla sajnos túl nagy ilyen házakba nem érezné jól magát ott a kutya. Egy kisebbet válasszatok pl. Yorkshire terrier.
2011. júl. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Isten ments, hogy seg.dugó kutyát vegyek... Amúgy minden vizslás oldalon azt olvasom, hogy tartható lakásban a rövidszőrű (azt szeretnénk) mert jól alkalmazkodik
2011. júl. 17. 21:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok mozgással mindkét fajta tartható lakásban. Talán a magyar vizsla neccesebb, nagyon energikus kutya (mondjuk a boxer is, de a vizsla sztem jobban), napi legalább 3 óra aktív (!!!) mozgás mindenképp kell neki, de megoldható (persze, ha belefér az életvitelekbe). Nálunk a környéken lakik vizsla és boxer is lakásban, semmi gondjuk, szépek, nem tunyák, sokat sétáltatunk együtt. :)
2011. júl. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
természetesen van rá energia, már el is kezdtünk előre edzeni:))) ha nem lenne rá idő, vagy türelem, nem vállalnánk kutyát. eddig ezért nem is tettük...
2011. júl. 17. 21:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Tényleg bármilyen kutya tartható lakásban, ha megfelelő mennyiségű mozgást tudnak neki biztosítani. Én is nem egy lakásban tartott vizslát ismerek, nincsen velük semmi gond.
2011. júl. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden fajta tartható panelben, lakásban!!! A fajta mindegy, hogy milyen, mert a fajta közül is van alacsony, közepes, magas és nagyon magas energiájú kutya, tehát az alacsonynak kicsi a mozgás igénye és így tovább. Amúgy nekem is az egyik kedvenc fajtám a magyar vizsla és én sem szeretem a kis termetű kutyákat!!!
2011. júl. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
simán tarthatod mind2 kutyát lakásban.ha megnézed a kertes házas kutyák se rohangálnak fel-alá egésznap.itt a szomszédunkban is van 2nagy dög egész nap alszanak:D szóval megfelelő mozgás mellett akármelyik kutya kibírja lakásban.
2011. júl. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet tartani nekem kettő is van. Csak sokat kell velük lent lenni és tanítani, foglalkozni kell vele mert én egyszer nem vittem le mert beteg voltam és szétszedték a lakást
2011. júl. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!