Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kan Foxterrier és...

Van egy kan Foxterrier és Tacskó keverék kutyám. Ha kinyitjuk a kaput és nem figyelünk oda rögtön szökik és ilyenkor napokig odavan. Pedig minden nap mozgatjuk. Attól félek hogy egyszer valaki agyonüti vagy valami. Mit csináljak hogy ne szökjön?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

húzz fel egy rendes kerítést...


vagy tartsd elzárva. bent a házban, kennelben, esetleg futóláncon. ha emellett folyamatosan le van mozgatva, akkor nem lehet oka panaszra.

ivartalanítás is segíthet a dolgon, de az nem azonnali megoldás! első körben zárjátok el rendesen, mert így orosz rulettezik csak...

2011. júl. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ha tudjátok hogy ilyen szökdösös a kutyátok akkor én figyelnék hogy ne legyen nyitva a kapu..tényleg veszélyes egy autó simán elütheti..


próbáld meg azt hogy pórázra rakod nyitva a kapu ha ki akar menni elállod az útját de a póráz legyen rajta hogy véletlenül se szökjön meg aztán amikor már nem akar kimenni akkor az már jó jel de sokat kell gyakorolni én ezt is a csodálatos kutyadokiban láttam szerintem nézz me pár részt a national geographic-on szokott lenni...


fontos hogy te uralod a kaput és onnan csak akkor mehet ki amikor te utasítod arra..

2011. júl. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amit az előző írt az jó, de adj neki jutalomfalatot is ha nem megy ki a kapun.
2011. júl. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
tanítsd meg,hogy nem szabad kimenni az útcára.
2011. júl. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!