Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacskó foxi keverék kutyának...

Tacskó foxi keverék kutyának nagy a mozgásigénye? Vagy inkább közepes?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Közepoes,de mivel kicsik a lábai, ezt megoldja 20 négyzetméteren is, ha az a szabadban van és füves.

Ne engedd, hogy ágaskodjon, mert kiakad a csípője szegénykének.

2011. aug. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
a tacskó-foxi keverék olyan mint a torpedó, csak udvarba való. pont ilyenünk volt, az egyik testvére meg panelos ismerősünkhöz került, 1 év múlva azt se hitték el hogy közük van egymáshoz, nemhogy testvérek. nagyon megnyomorodott a panelos. a miénk nem túl okos(tacskó, na...) de elvetemült házőrző és patkányvadász volt. gyengéje az említett csípő és gerinc, tilos lépcsőztetni, mert kikészül a gerince, állatorvosok ezt csak tacskóbénulásnak hívják. már csak emiatt sem szabad panelben tartani. a miénk azért múlt ki, mert valahányszor hazaérve megálltunk a kapu előtt előszedni a kapukulcsot, a hülyéje méteres magasakat ugrált örömében, neki ez tette tönkre a csípőjét. Megműtötték, és utána jól volt, 7 évet élt összesen, de nem a csípője miatt múlt ki hanem szétkapta 2 másik kutya.
2011. aug. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

ja, kérdésre is válaszolva:P

nagy a mozgásigénye. miénknek nagyon nagy volt.

2011. aug. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy örökmozgó lehet :)
2011. aug. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is egy ilyen kutyám van kan most 5 éves. Nagy a mozgásigénye. heti 1x Agility, Minden nap más fél óra futás kint a mezőn,, nap 20 perc séta 2 óra játék. + még játszik közbe a másik kutyának. kotorékozás heti 1x és vadkereső feladatok. Minden hétvégén úszás és egy 5 órás túra. És így van kimozgatva teljesen minden nap úgy hogy hazajövünk és egyből el alesztik!
2011. aug. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Geronimo ***** válasza:
A tacsko es a foxi vadaszkutyak ebbol kovetkezoen oriasi amozgasigenye mert ha nem elpuhanyul es 1 ido utan meg mozdulni se akar!
2012. szept. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagy! A foxi egy örökmozgó. Én biztos vagyok benne, hogy nagyon sok mozgásra van szüksége.
2013. ápr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem örökmozgó.
2014. szept. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!