Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől van az, hogy a kölyök...

Tofeffe kérdése:

Mitől van az, hogy a kölyök kutyák remegnek? Ez normális?

Figyelt kérdés
Fajtiszta kölyök tacskóm van és mindig remeg pedig nincs is hideg
2011. júl. 18. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
valószínű h ideggyenge
2011. júl. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen ideggyenge,az agyontenyésztés miatt egyre rosszabb állapotba lesznek a kutyusok:(
2011. júl. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy ideggyenge. De ha mostanába érte valami megrázkóttatás attól is lehet.
2011. júl. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 hell-ikon ***** válasza:
61%

Ideggyenge*

*-értsd: fogalmuk nincs mi lehet a baja, de azért írnak valami jolly joker (mert az ideggyenge szöveg itt már bizony annak minősül) szöveget, hogy meglegyen egy bizonyos pontszám a rangsor javítására.


Ha mostanában került hozzád a kölyök akkor ez még viszonylag normális. Idegen környezet, sehol egy ismerős szag ami megnyugtatná.

A másik lehetőség, hogy a lábaival v. az izmaival van valami gond pl. ami kiváltja a remegést.

Illetve a viselkedésétől függően (bágyadt, kedvetlen-e) lehet esetleg valami lázzal járó betegség is, ami szintén remegéshez vezet.

2011. júl. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem állítottuk biztosra:D Ez csak egy tipp....:P
2011. júl. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat:)
2011. júl. 18. 13:15
 7/8 anonim ***** válasza:

hell-ikon! Ideggyengeség IS lehet. Az tény, hogy csakúgy mint a falkavezérséget, ezt is hajlamosak minden dologra ráhúzni.

Tény, hogy sokkal kevesebb ideggyenge kutya van mint amennyit annak titulálnak (kerítés mögött örjöngő kutya nem biztos h gyenge idegrendszerű), de ettől függetlenül ez is egy létező dolog.

2011. júl. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hell-ikon ***** válasza:

Kedves utolsó.


Igazad van, s belátom, hogy nekem is eldurrant az agyam miután megláttam, hogy 3/3 válaszoló is az ideggyengeséget tette felelőssé a remegés miatt.


Túl sokszor futok/futottam már bele ebbe a válaszba az elmúlt cirka 1 évben ahhoz, hogy most meg bírtam volna állni szó nélkül a dolgot.


Elnézést, ha valakit akaratlanul is megbántottam, természetesen az első hozzászólásomra érvényes az "akinek nem inge, annak nem gatyája...":D

2011. júl. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!