Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Keresztezett kiskutyákért...

Keresztezett kiskutyákért szabad pénzt kérni? :O

Figyelt kérdés

"Ár: 20 000 Ft

Eladó Bandog kölykök!

Bandog apától, stafford anyától, augusztus 5.-től elvihetők, oltva féregtelenítve (1 szuka, 1kan).

A szülők és a kölykök a képeken megtekinthetőek!"


A kérdésem egyértelmű. Nem tervezek kutyavásárlást, csupán nézelődtem.

Azt tudom még elképzelni, hogy mivel hasonló kaliberű kutyákról van szó, talán náluk is van olyan mint, hogy a pit bull-t és a stafi-t sem mindig lehet megkülönböztetni. Szóval talán náluk is a hasonlóság miatt a stafi anyától született kölykök is bandog-nak számítanak.

Vagy hülyeség, amit mondok? :)


2011. júl. 19. 09:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Oltások árát kérném esetleg, de így akkor is csak keverékek, úgyhogy nem illene pénzt kérni értük.
2011. júl. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet pénzt kérni de szerintem max az oltás árát meg esetleg még egy kis pénz!
2011. júl. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
De inkább csak az oltás árát vagy még aztsem!
2011. júl. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. júl. 19. 09:08
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyit tudok,hogy itt Nálunk(külföld),pl.

Westie x Yorkie (mindkettő szülő törzskönyves) kölyköket(max.oltásuk van és féregtelenítve vannak) 3-400 euróért hírdetnek,egy tenyésztő 500-550 euróért ad egy (törzskönyves,szűrt,teljesen oltott,féregtelenített,mikrochipes)kölyköt.

Szóval van ilyen,és itt sokan is csinálják,bár nem tudom van e olyan hülye aki ennyi pénzt kiad egy ilyen keverékért.

2011. júl. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja! és ugye még pofátlanul is sokat kérnek egy ilyen keverékért!
2011. júl. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Az "igazi" bandogok nagyon drága kutyák, és 'tenyésztők' foglalkoznak a "kitenyésztésükkel" több generáción át hozzák létre meghatározott fajták pároztatásával (M.o.-n nem tudok komoly 'tenyésztőről'.
2011. júl. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Szabadni szabad, nem tiltja törvény és nem is illem kérdése.

Mindenki annyiért kínálja az eladó dolgait, beleértve a kiskutyákat is, amennyiért akarja. És a vevő is annyiért veszi meg, amennyiért akarja és úgy gondolja, hogy neki megéri.

Az már más kérdés, hogy talál-e olyan balekot, aki hajlandó piaci ár fölött fizetni érte. De ha talál és eladja annyiért, semmi törvénytelenséget, vagy bűncselekményt, szabálysértést nem követ el egyik fél sem.

2011. júl. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Amit még írni akartam,hogy el is nevezik őket,mintha különálló fajta lenne..pl.Yorwest(yorkie-westie),Pomyor(pomerániai-yorkie),stb.
2011. júl. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ez olyan kérdés, minthogy a közeli sarki kisboltban szabad-e vagy illik-e 500Ft-ért adni egy kiló kenyeret.
2011. júl. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!