Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Keresztezett kiskutyákért...

Keresztezett kiskutyákért szabad pénzt kérni? :O

Figyelt kérdés

"Ár: 20 000 Ft

Eladó Bandog kölykök!

Bandog apától, stafford anyától, augusztus 5.-től elvihetők, oltva féregtelenítve (1 szuka, 1kan).

A szülők és a kölykök a képeken megtekinthetőek!"


A kérdésem egyértelmű. Nem tervezek kutyavásárlást, csupán nézelődtem.

Azt tudom még elképzelni, hogy mivel hasonló kaliberű kutyákról van szó, talán náluk is van olyan mint, hogy a pit bull-t és a stafi-t sem mindig lehet megkülönböztetni. Szóval talán náluk is a hasonlóság miatt a stafi anyától született kölykök is bandog-nak számítanak.

Vagy hülyeség, amit mondok? :)


2011. júl. 19. 09:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

KEVERÉKÉRT NEM ADUNK PÉNZT!!!

Tele vannak velük a gyepik,menhelyek.KI hiszi el a bandog-dumát?Ilyen fajta nincs,az is egy keverék.

Minden pitkeverékre ráfogják,hogy bandog,pedig köze nincs hozzá.

Magyarországon igazi bandog nincs is.

2011. júl. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm mindenkinek :)

Találtam egy másik hirdetést, ami kiverte a biztosítékot!


"Egy 6 éves fajtiszta golden retriver szuka kutya ingyen elvihető.Szereti a gyerekeket,láncon jól tartható,kedves,játékos,aranyos.Sürgős lenne elvinni mert új kutyus érkezik a helyére.Nincs törzskönyve.Szerintünk már nem lesz több kiskutyája."


Láncon jól tartható? Sürgős lenne, mert új kutyus érkezik a helyére? Szerintünk már nem lesz több kiskutyája?


Én a láncon tartást elítélem. És azért akarják minél előbb elvitetni a kutyát, mert öreg és a kiskutya aranyosabb? Akkor mi lesz a kiskutyával ha ő is megöregszik? Őt is leváltják? :O

2011. júl. 19. 09:19
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek harcra szelektált kutyák lehetnek, ahol nem az számít, hogy fajtatiszta-e, hanem hogy milyen harci eredménnyel rendelkeznek a felmenők. Csak tippelem, de elég sok ilyen hirdetéssel lehet találkozni expresszen, akik harci kutyát árulnak.
2011. júl. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg egy kiszaporított majd ivartalanított kutyáról van szó, ami csak a helyet foglalja. Undorító emberek vannak!
2011. júl. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyű,és a legszörnyűbb hogy senki nincs(nincs olyan szervezet)aki olyan bírságot szabna vagy akár börtönbüntetésre is ítélne ilyen aljas állatokat,akik így tartanak kutyát,macskát,stb.
2011. júl. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
62%
Lehet!Bármilynen kutyáért lehet pénzt kérni!És amiket említettél mind"menő"fajta a 20e még kevés is!50e szokott lenni!
2011. júl. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
A bandogot én is olvastam a vaterán. teljesen kiakadtam tőle. Mekkora bunkó, nagyképű. És még ő tartja magát egy tenyésztőnek.
2011. júl. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Én ezeket a jófogás.hu-n találtam.
2011. júl. 19. 10:26
 19/19 anonim ***** válasza:

"Szörnyű,és a legszörnyűbb hogy senki nincs(nincs olyan szervezet)aki olyan bírságot szabna vagy akár börtönbüntetésre is ítélne ilyen aljas állatokat,akik így tartanak kutyát,macskát,stb."


Persze, emberileg én is elítélem az ilyesmit. De az legyen a legnagyobb gondjuk, szegény kutyáknak, macskáknak, hogy ha megöregednek új gazdát keresnek nekik.

Ha ez lenne a legdurvább, legaljasabb dolog az állattartás terén, azt hiszem ez a világ sokkal jobb hely lenne, mint most.

2011. júl. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!