Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta lehet ez a kutya?

Milyen fajta lehet ez a kutya?

Figyelt kérdés

Múltkor kiraktam egy képet az Amerikai staffordshire terrier kutyámról, de többen is mondták hogy nem Amstaff hanem valamilyen keverék, szerintetek milyen kutya?


[link]


Én megvagyok róla győződve hogy Amstaff.


2011. júl. 21. 08:57
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Mindenesetre gyönyörű, és aranyos (:
2011. júl. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
ő még kölyök? akkor még változhat a arca (nem tudom h hogyan nevezik a kutyáknak az arc részét) tehát szerintem biztos h amstaff! amúgy nagyon cukiii :)
2011. júl. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
7 hónapos. :)
2011. júl. 21. 09:11
 4/41 anonim ***** válasza:

arc=pofa

Am sztem ez amstaff.

2011. júl. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:

Hét hónaposan már kicsit karakteresebbnek kellene lennie.

De még behozhatja a lemaradását. Talán szuka is, ők amúgy is lágyabbak egy fél fokkal.

2011. júl. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
Szerintem is Amerikai Staffordshire Terrier...De még valóban változhat, de ha kíváncsi vagy akkor vidd el állatorvoshoz vagy küldd el a képét email-ben egy ilyen fajta tenyésztőnek. De ha megnézel (tényleg egy FAJTISZTA képet) akkor próbáld meg összehasonlítani.
2011. júl. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:

Elsőre azt gondoltam, hogy lehet benne valami más terrier, mert a feje keskenyebb, mint a felnőtt amstaffoké. De néztem kölyök amstaff képeket, és többségben nagyon hasonlóak ehhez.

De szerintem is mindegy amúgy, mert bármi is, aranyos, és a TE kutyád, ez a fő, nem? ;)

2011. júl. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

Igen, engem sosem az érdekelt hogy milyen és honnan van. A lényeg hogy az én kiskutyám :D


Egyébként Roxy a neve.

2011. júl. 21. 09:32
 9/41 anonim ***** válasza:

amstaff, de ahhoz hogy meglehessen mondani hogy fajtatiszta e jó lenne egy oldal nézetű kép róla.


A füle vágott? Nem látom a képen, hogy feláll neki az eredeti vagy ilyen hosszúra lett hagyva?


7 hónaposan még bőven ráér fejlődni a fejének.

2011. júl. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
Akkor jó egészséget a kis Roxynak, és sok boldog közös órát kívánok nektek! :)
2011. júl. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!