Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám hónaljánál piros...

A kutyám hónaljánál piros foltok vannak, a lábán pedig feketések! Mi lehet az?

Figyelt kérdés
Elég sokat vakarózik, pedig bolhaírtóval bekentük. De lehet hogy azért vakarózik, mert viszket neki a piros folt??!! Lábszárán pedig feketés foltok vannak, de azt nem vakarja!
2011. júl. 21. 10:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Állatorvos még nem jutott eszedbe?
2011. júl. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már voltunk, de nem vette észre hogy valami baja lenne! Azt mondta teljesen egészséges a kutya!!!
2011. júl. 21. 10:20
 3/10 anonim ***** válasza:

talán ha a gazdi felhívná az orvos figyelmét a problémára akkor lehet segítene is!

lehet allergia, bűzmirigy telítettség és akár a túlzott 'bolhaírtás' eredménye is...

2011. júl. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A bűzmirigyét az orvos a múltkor kitisztította, a bolhaírtó szerintem megfelelő mennyiségű, mert az orvos adta neki!
2011. júl. 21. 10:30
 5/10 A kérdező kommentje:
Az nem lehet véletlenül hogy az öregsége miatt vannak azok a foltok???
2011. júl. 21. 10:31
 6/10 anonim ***** válasza:

A hónalján lévő piros foltok szerintem bolha csípések,ott puhább a bőr és azért kedvelik a bolhák!

A lábán lévő fekete foltok meg szerintem a bolhák ürüléke!

Lehet nemvolt elég teljeskörű a bolhaírtás vagy ez bolhaírtás előtt vagy után történt?

2011. júl. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A bolhaírtás után történt... Köszönöm a válaszokat! :))
2011. júl. 21. 11:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Kicsit avas szaga is van? Mert ha igen, akkor nagy a valószínűsége, hogy ez gomba, ami viszont egy nagyobb betegség következtében alakulhatott ki(ez lehet szőrtüszőatka, allergia). Ezt elég hosszadalmas lesz kezelni, vidd sürgősen állatorvoshoz, mert minél tovább húzzátok ez annál rosszabb lesz a helyzet. Dokinál kaptok sampont, amivel majd fürdetni kell a kutyát.
2011. júl. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem, nincsen semmilyen szaga, vagy én nem érzem! Köszönöm a választ! :)
2011. júl. 21. 11:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem számít, ha nem is érzitek még a szagát, a feketés elszíneződés mindenképpen gombára utal.
2011. júl. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!