Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen márkájú száraz kutyaele...

Milyen márkájú száraz kutyaeledel a legjobb?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 16:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
szerintem a Josera...nekem nagyon pozitív, hogy semmilyen szóját nem tartalmaz..plusz nagyon szépek tőle a kutyáim, kevés a székletük (jól feldolgozzák)
2011. júl. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Na, nálunk például a Joserától rengeted a széklet az RC-hez képest, és a Josera is tele van gabonával
2011. júl. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

De ár-érték arányban az egyik legjobb táp. Lehet venni Chicken Suopot, tast of the wildot stb majd 2000/kg-s áron.... csak kérdés van-e az embernek pénze rá és/vagy megéri-e ár-értékben...


Egyébként a Joserától az én kutyáimnak is kevés a székletük, jó a szôrük és sportkutyák révén nagyon jó kondiban vannak.

2011. júl. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen, én is azt etetek most, csak továbbra is azt gondolom, hogy egy bizonyos minőség fölött már tökre az egyed emésztésének a kérdése, hogy melyik a legjobb. Például nekünk bejön a Happy Dog is, pedig azt sokan szídják, de nem jön be az agyondícsért Hills. Nincs általános igazság, ki kell kísérletezni, hogy kinek mi.
2011. júl. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Nálunk a bárányos+almás Acana vált be. Az átállással kell csak vigyázni, mert marha nagy tud lenni a különbség, és ez okozhat fosást. Ilyenkor szokták azt hinni, hogy az új táp miatt van. Én jó 1 hét alatt szoktattam át őket az Acanára.
2011. júl. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
16:57 Én két 15 kilós zsákot végig etettem, ez nálunk majdnem 3 hónap, mert annyira mondta mindenki, hogy az a legjobb, hogy bíztam benne, hogy csak a váltás viseli meg. Aztán feladtam.
2011. júl. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!