Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a legjobb kutyaeledel?...

Mi a legjobb kutyaeledel? Óriás Shcnazer kölykünk van,3és fél hónapos, és azt szeretném ha valóban "óriásra" nőne, ezért érdekelne mitől nőnek minél nagyobbra?

Figyelt kérdés
Tudom a genetikán múlik,de biztos sokat jelent a táplálás is.
2009. dec. 20. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A Tenyésztő mit ajánlott, mit adott? Azért neki csak több tapasztalata van e fajta terén, mint bármelyikőnknek itt (hacsak nem tenyészt itt valaki schnacikat).

Általában a szuperprémium tápokat érdemes az ekkora testű kutyákkal etetni, pl Royal Canin. És érdemes mellé már most adagolni zöldkagyló kivonatot. Plusz kálciumra viszont az ilyen tápok mellé nincs szükség.

2009. dec. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd hogy egy óriási kutyának olyan tuti élete van. Pl 8 éves kor fölött már csoda ha él. Szerintem a ti kutyátok nem óriás, csak a közepes és törpe változatokhoz képest. Ha nem eteted normálisan akkor nem tud rendesen kifejlődni, de ha jól eteted attól nem lesz nagyobb.
2009. dec. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Amúgy Acana vagy Orijen tápokat ajánlom.
2009. dec. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Acana, Orijen, Eukanuba, Hill's. Legdrágábbak, de a legjobbak.

Flatazor, Dog Chow, Happy Dog, Biomill. Közepesek, de olcsóbbak.

Én a helyedben inkább választanék egy középkategóriásat, és főznék neki mellé heti rendszerességgel rizst, sok húst, zöldséget, adnék gyümölcsöt, joghurtot, stb.

Elengedhetetlen a zöldkagyló kivonat (Korvimin, Luposan Gelenkraft, GF 600), a rendszeres, de nem megterhelő séta, illetve az, hogy 1 éves koráig inkább legyen enyhén sovány. A fejlődő csontjainak jót tesz, ha minél kisebb súlyt kell cipelnie.

2009. dec. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!