Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit és mikor kell enni...

Mennyit és mikor kell enni adni az Argentin dognak?

Figyelt kérdés
Mennyit és mikor kell argentin dognak enni adni?
2011. júl. 22. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Kölyök? Felnőtt? Milyen tápot kap?

Ismerősömé 2 éves, napi 2x eszik. Reggel kevesebbet, este többet. Az adagolást pedig kezdd el a táp zsákjára írt táblázat alapján. Ha úgy látod, hogy az kevés, adj neki többet. Ha sok, akkor pedig fokozatosan kevesebbet.

2011. júl. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

másfél éves.

még nincs nálam. majd csak lesz de előre szeretnék tájékozódni. :))

2011. júl. 22. 13:50
 3/9 anonim ***** válasza:
jó sokat!!!:D
2011. júl. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Napi egyszer, valamilyen jó minőségű neki való tápot, vagy külön az ő számára főzött húst, zöldséggel, esetleg túrót, kevés rizst. A csirkét kerüld, a fehér kutyák hajlamosak az allergiára. Ha tápot adsz, add neki az adagolás szerint, és majd látod, hogy ettől a mennyiségtől hízik vagy fogy és aszerint kicsit csökkented, vagy növeled.


Te vagy az aki már kérdeztél, mert gondolkodtál, hogy befogadsz a fajtamentőktől?

2011. júl. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

napi kétszer,mert nagytestű kutyáknál nagy a bélcsavarodás veszélye ezért adunk 2 részletben h ne egyszerre terhelje le a gyomrát. amugy a tápokon rajtavan a javasolt adag.


a másik pedig hogy miért nem olvasol utána? nem kéne tájékozódni egy kicsit jobban?

2011. júl. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az utolsó előtti kommentelőnek szeretnék válaszolni. :))

igen én vagyok. :)) és ha veszek mondjuk 10kg jó minőségű tápot az kb. meddig elég?:))

az utolsó kommentelőnek pedig az a válaszom h épp azért tettem fel a kérdést h utána járjak. sok eszed lehet ha ezt írtad..

2011. júl. 22. 23:12
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit kisebb kutyám van, mint egy dogo, és a 15 kg kicsit több, mint egy hónap. Általában minél jobb minőségű egy táp annál kisebb az adagja.

És tényleg érdemes kétszer etetni, reggeli séta után, meg esti séta után, hogy kaja után már csak a pihi legyen. Na és melyik kutyus lesz a szerencsés?


Sok örömöt kívánok hozzá, sok sikert!

2011. júl. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Majd Moki-t szeretném örökbe fogadni. :))
2011. júl. 23. 09:50
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
neked lehet sok eszed ha kutyát veszel magadhoz, de ennyivel sem vagy tisztában. az utánajárás nem más emberek véleményét jelenti hanem a SZAKIRODALMAT.
2011. júl. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!