Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 6 hetes argentin dognak...

Egy 6 hetes argentin dognak sziloplasztos let a szöre egy kis helyen mit csináljak,32% macsak tápal etetem 0.9 foszfor és 1. 0 calcium van benne ez meg felelő?

Figyelt kérdés
a másik kutyám (szuka nem rég szült ) egyfolytába tisztogat ja és játszik vele itt az gond az hogy atól félünk hogy úgy meg kapja (mert log a csöcse és a kiskutya mindig szopizni akkar )hogy meg döglig a kis kutya a macskánk is haldoklik miatta + a kicsi meg erősen morog miatta mert nem haggya élni egyfolytába ott van mellette
2010. júl. 26. 08:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
állatorvos...bár egy ilyen iq-jú felelős állattartó és "tenyésztő"től mit is várunk.
2010. júl. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

a kutyának marhára nem megfelelö táplálék a macskakaja, túl negy a fehérjetartalma és taurin van benne ami kinyirja a kutya veséjét .. a dogok egyébként is hajlamosam mindenféle izületi problémára .. ugyhogy NEM. nem megfelelö

sziloplaszt nem tudom mivel jön le .. majd lekopik

a többit fordisd le, nem értem .. a sziloplasztot kapja meg a kiskutya???

2010. júl. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%

LOL:)


te büdös szaporító, hogyan etetheted a kutyádat macskatáppal, mikor az tudvalevő, hogy nem jó neki, csak PRÉMIUM munőséggel van esélye az életbenmaradásra, különben AZONNAL elpusztul szörnyű kínok között.Te felelőtlen szaporító, nem is szereted a kutyákat ha ilyen rossz táplálékkal eteted!!!


Az 1.0 kálcum nem megfelelő, látszik, hogy milyen felelőtlen vagy! csak a 2.0 verziószámú kálcium a jó mert azt már továbbvejlesztette az Acana tejlesztőmérnöke.Ha nem azt adod a kutyának, az azt jelenti, hogy ne NEM vagy konzumidióta, és nem is szereted az állatokat.


Nem is értem, hogyan lehet nálad a kutya 6 hetesen, mert a kutyákat csak 8! hetesen lehet elhozni az igazi TENYÉSZTŐTŐL.Az igazi tenyésztőt onnan ismered el, hogy ő a fajtanemesítés felkent papja, nem keres pénzt a nemesítésen, hanem ráfizet és éhenhal.


A sziloplaszt nagyon veszélyes a szőrön FORDULJ ÁLATORVOSHOZ AZONNAL, mert bár sokan nem tudják mi a sziloplaszt, de én tudom,hogy átég a kutya szőrén, annyira durva anyag, hogy a föld középpontjáig égeti magát.

2010. júl. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
ha próbálod az amúgy nehezen értelmezhető kérdést értelmezni, egyből rájössz, hogy nem a sziloplaszt és a macskakaja a probléma...hanem, az, hogy a 6 hetes kölyköt nem hagyja szopizni a kérdező, a macska haldoklik, mert nyilván valami betegsége van, ha jól értem....arról nem is beszélve, hogy ha jól veszem ki a hablatyból a 6 hetes kölyök nem is a szoptatós kutyának a kölyke, hanem valahonnan máshonnan van....;)
2010. júl. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

bocs akkor elmondom megint 2 szuka kutyánk van az egyik 2 éves a másik 6 hetes (most lett véve ). AZ idősebb kutya egyfolytába játszani akar a kicsivel de az nem és attól félek hogy a nagy úgy meg harapja kicsit hogy beledöglik .

mert a macsákaval is így játszik és a macska haldoklik a harapásoktól

2010. júl. 26. 10:57
 6/18 A kérdező kommentje:

lol

te mit képzel hogy csak úgy beszól mi közbe nem is érted miről van szó azért lett neki macsaka táp véve mert nem tudtuk hogy ennyire árt és mihelyt el olvastam az hogy szétcseszi a veséjét egyből elvetem előle és tejet adtam neki

2010. júl. 26. 11:01
 7/18 A kérdező kommentje:
jah és ma visszük oltani mert nem hiszük hogy tényleg meg kapta az oltást a tenyésztőtöl
2010. júl. 26. 11:02
 8/18 anonim ***** válasza:

a tej meg megfosatja .. a kiskutya nem birja a tehéntejet megemészteni

max. forralt kecsketej, vizzel higitva ... vagy anyatej potló

mellesleg 8 hetes kora elött tényleg nem lett volna szabad elszakítni az anyjától .. a legfontosabb szocialozásciós időszaka marad ki

azért a sziloplasztól, meg a nagykutyától picit probáld meg elkülöniteni, mielött baj lesz ... a macskát is

2010. júl. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szuper, itt a nap második olyan kérdése amit csak úgy bírok elviselni hogy azt gondolom biztos ez is kamu. És a nyugtatót még mindig nem vettem be.
2010. júl. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
tejet keverve kapja kenyérel vagy tésztával és a tehénhez szerintem ennek a tejnek semmi köze
2010. júl. 26. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!