Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen problémát jelenthet,...

Milyen problémát jelenthet, ha egy 10 hetes kiskutya egy nap 7-8-9x ürít? Normálisan táplált, bár kicsit sovány.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivel eteted? Rendszeres féreghajtása megvolt?

Ha jó minőségű, prémium tápot eszik és nem férges, akkor már csak 2-3-szor kéne neki. Ez nekem nagyon férgesnek hangzik.

2009. ápr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
DE pisil vagy kakil?Az én 3 hós kutyám is mindig pisil,akkor is ha örül,az nem baj4Ha kakil akkor irány az állatrvos!!
2009. ápr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így van, ha vizel az nem baj, még nem tudja visszatartani. Ha kakál akkor vidd el állatorvoshoz, vagy legalább hívd fel.
2009. ápr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nincs esetleg férge?
2009. ápr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem pisi hanem kaki sajnos. VOltam állatorvosnál, féreghajtót is kapott már 3x, de egy féreg sem jött ki belőle. Az állatorvos azt mondta, hogy várjunk egy hónapot, mert alapvetően semmi baja, játékos, rossz kölyök :) Úgyh. tippem sincs, hogy ez miért van. De olyan is előfordul, hogy 4-5x kakil csak.
2009. ápr. 6. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!