Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért vacog kint az ajtó...

Miért vacog kint az ajtó előtt, amikor be is mehetne a meleg garázsba?

Figyelt kérdés

A rövid szőrű magyar vizslám kint reszket az ajtó előtt. Vacognak a fogai. Az előbb lementem és bevezette,a garázsba(ugyanis van rajta egy kutyaajtó), de kijön. Nem bírom nézni, hogy majd megfagy. 15 fok van. Van egy kisebb testű kutyánk is, de ő is kint van. A házba sajnos nem jöhetnek be, mert még a szüleimmel élek és nem engedik meg. szerintük a kutyának az udvaron a helye :(

Mit tudnék csinálni?


21/L


2011. júl. 25. 10:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

11:04 egyetértek, ez így igaz!!!



a kérdezőhöz: arra nem gondoltál, hogy esetleg veled akar lenni? Nekem is volt magyar vizslám, menj ki hozzá kicsit akkor te a garázsba!

2011. júl. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Ott voltam vele reggeltől, de mennem kell dolgozni. PErsze, hogy velem akar lenni, de ez lehetetlen munka mellett.

Ahol most ülnek, nincs tető felettük, így áznak. Ezért vacog.

2011. júl. 25. 11:40
 13/13 anonim ***** válasza:
mégis csak meg kéne győzni valahogy a szüleidet, hogy bemehessen a házba! a vizsla érzékeny kutyus, és a szőre is a bőre is vékonyka! Jah de tudom ez nem könnyű, nálunk is ez volt annak idelyén. A kutya nem való a házba!! uffaaa
2011. júl. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!