Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1 éves keverékemnek az ínyén...

Zsopega kérdése:

1 éves keverékemnek az ínyén nőtt egy hólyag. Olyan, mint, ha genny lenne benne, fehér. Nem zavarja, eszik, iszik, játszik, hagyja, hogy megnézzem. Először akkora volt, mint egy szemölcs, de mára kissé nagyobb lett. Mivel kezelhetem?

Figyelt kérdés

Megyünk orvoshoz, de csak péntek felé lesz fizetés, ez (a pénztelenség) megköti a kezemet.

Gondoltam a Cserszömörcés szájvízre, az fertőtlenít, gyógynövény alapú. Megpróbálhatom fültisztítóval ecsetelgetni?


2011. júl. 25. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem megpróbálhatod, jó ötlet!:)
2011. júl. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Esetleg steril tűvel megpróbálhatod kibökni. (Ha láng felett áthúzkodod a tűt, az is jó, csak NE töröld meg utána. Ebben az esetben vigyázz, nehogy megégesd a száját, és ne érjen máshoz, csak a hólyaghoz) Ha kibökted, utána ki kell nyomkodni. Undorító fehér trutyi fog belőle kijönni.

Én hasonlót követtem el a saját számban, de utána elmentem fogdokihoz. Ő azt mondta, hogy ő is ezt csinálta volna. Egy tejfog volt a ludas....

2011. júl. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most néztem, a hólyag elég kemény és érintésre sem fáj neki, hiszen hagyta, hogy hozzányúljak, nem kapta el a fejét.
2011. júl. 25. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!