Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen olcsóbb, középkategóriá...

Milyen olcsóbb, középkategóriás száraztápot vegyek a német juhászomnak?

Figyelt kérdés

Sajnos anyagilag eléggé megszorultunk, de mégis kiakadtam, hogy apukám az 1300Ft/10kg-os Morzsi táppal eteti a kutyát, szinte semmi nincs benne, akkor már többre megyünk, ha pl. csirke farhátat veszünk. Találtam diákmunkát, de elég keveset fizet (17-et töltöttem nemrég). Olyan 5-6 ezret tudnék félretenni a kutyára, ebből milyen tápot vehetnék, ami már jobb egy kicsit? Sajnos a 10-15ezres táp már nem fér bele. :( A bolti Chappy, Pedigree, stb-t szeretném hanyagolni, mert arról is azt olvastam, hogy csak szójával és színezékkel van tele.

Előre is köszönöm!


2011. júl. 26. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Dog Chow?
2011. júl. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dog Chow, Happy Dog, Josera
2011. júl. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak összehasonlítás képpen kérdezem: a 10 kg morzsi mennyi időre elég a kutyusodnak?


Egy 20 kilós josera economy táp 7200 Ft. Nagyságrendileg próbálok számolni. Egy németjuhász körülbelül 25-30 kg, ebben a súlykategóriában ebből a tápból a napi adagja kb. 350 gramm.


Ez azt jelenti, hogy ez a mennyiség 57 napra elegendő a kutyádnak, így napi 126 Ft-ra jön ki az etetése, és ez már egy normális középkategóriás táp.

2011. júl. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen én is a josera economy akartam mondani
2011. júl. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is nagyon tudom ajánlani a Joserát, 20 kiló táp 7200 forint és a minősége is teljesen rendben van.
2011. júl. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sztem rendelek egy 20kg-os joserát. És az mennyire gáz, ha a napi ajánlott adagot elfelezném, és ami megmarad ebédről, stb, azt kapná még? Így nagyon sokáig elég lenne.
2011. júl. 26. 14:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy is tökéletesen jó lesz, sokkal jobb, mintha szar tápot kapna.
2011. júl. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!