Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jo minőségű középkategóriás...

Jo minőségű középkategóriás kutyatáp közép-snacinak?

Figyelt kérdés
Olvastam én itt sokfélét,de egy ilyen közepes termetű kutyusnak,aki jol levan mozgatva milyet ajánlanátok? Most 4hónapos. Szeretném ha sok vitamint tartalmaznak,és jo tápláló lenne. Nem allergiás semmire,viszont a szőre szeretném ha szép fényes lenne,és puha.
2011. nov. 5. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Középkategóriás táp, melyet mostanában próbáltam ki a Josera tápcsalád. Szerintem nagyon jó árban van, és hasonló véleménnyel vagyok a Profine-ról is.


4 hónapos kutyának már adhatsz Junior tápot, kb. másfél éves koráig. Ekkor áttérhetsz a mozgásigényének megfelelőre, akár valamelyik táp aktív, sportkutyáknak kifejlesztett változatára.


Ha a kutya egészséges és jól ápolt, akkor szerintem a szőre is egészségesen fényes. Persze szőrre adhatsz neki valami kiegészítő vitamint, de szerintem nem lesz rá szükség, ha megfelelő minőségű tápot kap.

2011. nov. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2011. nov. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!