Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A rövidszőrű kutyámnak télen,...

A rövidszőrű kutyámnak télen, nyáron hullik a szőre. Elég sokat kell utána takarítani. Ezzel nincs semmi gond, csak az, hogy babánk van és egy légtérben vannak. Mit lehetne ellene tenni? Felsöprök 5 perc múlva már találok kutyaszőrt a padlón

Figyelt kérdés
A kutyust nem szeretném elajándékozni ez miatt, úgy hogy ezeket a tanácsokat nem kérem. Köszönöm.
2009. ápr. 5. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted mit lehetne tenni??? Semmit... A rövid szőrű kutyáknak hullik a szőrük, ez van. Ezt a kutya megvétele előtt kellett volna végiggondolni.
2009. ápr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vettem, hanem kaptam, és nem segítettél semmit. :P
2009. ápr. 5. 21:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

milyen gyakran fürdeted,fésülöd?

havaonta 1x lehet fürdetni,csak fontos,hogy minőségi termékeket használj(tehát nem fressnapfos,tescos Bobi,Panzi stb..)hanaem pl. az itt kaphatók: www.zanni.hu én is itt vásárolok.


naponta érdemes átkefélni,illetve a fent említett boltban tudnak segíteni,sokféle homeopátiás,egyéb készítményük van,szinte minden problémára,szerintem menj el,vagy hívd fel őket.

2009. ápr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Segíthet, ha veszel egy sűrűbb műanyagkefét, vagy kutyasimogató kesztyűt, és azzal reggelenként odakint végigkeféled a kutyát. Utána már nem fog annyira hullani a szőre.
2009. ápr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat. Mindenképp kipróbálom. Hátha segít.
2009. ápr. 5. 21:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Ellenőriztetni kell a bűzmirigyét a dokival, attól is hullik a szőre ha tele van. Vehetsz még vitamint, ami a bőrére és szőrére való(Lavet pl:)
2009. ápr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!