Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy fiú csivavám, nagyon...

Van egy fiú csivavám, nagyon vad, mindenkit megharap és már sokan panaszkodtak. Engem nem harap meg. Az ivartalnítástól lehet megszelídülne? Vagy, hogy lehetne rajta segíteni? Elaltatni semmiképp, elajándékozni lehetetlen a természete miatt.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
igen lehet,de a műtétnek számtalan más előnye is van..pl.nem kap here-és prosztatarákot és kezelhetőbb lesz,barátságosabb más kutyákkal...
2009. ápr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

plussz még ajánlom,hogy menjetek el egy kutyasuliba,a cerberos kutyasuli indít direkt kisktestű kutyáknak tanfolyamot illtve rehabilitációsat is ahol ilyen viselkedésproblémákat is orvosolnak:


[link]


[link]


nem ciki kicsi kutyával suliba járni!az én ahavanesemmel is megyünk lassan..

2009. ápr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Irjál privát üzenetet, megoldjuk:)
2009. ápr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha tudod nézd a Spektrum műsorát áprilisban minden hétvégén megy A Póráz Két Végén című műsor. A főszereplő Victoria Stilwell ha (jól tudom kutya pszichológus) családoknak segít a problémás kutyáik megnevelésében. Hihetetlen egyszerű módszerekkel már néhány óra alatt fantasztikus eredményeket ér el a tiedhez nagyon hasonló esetet is mutattak már be. Már előttem írták ha van rá lehetőséged a kutyaiskola jó megoldás vagy szerezz be egy-két könyvet a kutyakiképzésről akár könyvtárban is találsz vagy itt egy link: ***** Végül egy gyakorlati tanács: ne hagyd, hogy bárkit is megharapjon!!! ha jön valaki hozzád vedd pórázra és ha látod rajta, hogy támadni akar vidd át egy másik helyiségbe és hagyd ott egyedül ha megnyugodott hozd vissza, ha megint támadna ismét vidd ki és ezt következetesen addig csináld amíg a célt el nem éred nála azaz már nem akar megharapni senkit.

Sok sikert!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. ápr. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ivartalanítás nagyon fontos, mindenképpen javaslom. A problémát max. enyhíteni tudja, az igazi megoldás a kutyasuli, lsd: előttem válaszolók. Ilyen esetben szóba sem kéne jönnie az elaltatásnak, hisz nyilván(remélhetőleg, hisz látatlanban nem tudhatjuk)korrigálható hibáról van szó. Az is lehet, hogy nem a kutyával van a baj. Ezek kiderülnek a kutyasuliban...
2009. ápr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!