Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ebből lesz kiskutya?

Ebből lesz kiskutya?

Figyelt kérdés
A 10 éves tacskómat(szuka) beugrotta egy kb. 1-1,5 éves kisméretű keverék kan.Lesz ebből valami?Mennyi az esélye?
2011. júl. 27. 14:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Hát elég hülye voltál hozzá, hogy rád sózzák.


Asszem neked nem kéne állatokat tartani.

2011. júl. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Tüzelt a kutyád? Ha tüzel, miért is nem zárod el arra az időre biztonságosan?

Ha lesznek kicsik, add csak el fajtatisztának. Remélem, lesz olyan vevőd, aki elveri rajtad a port, amiért becsaptad.

2011. júl. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Értelmes ember nem veszi be, hogy egy kutya törzskönyv nélkül fajtatiszta. Az meg, hogy leelleted, eladod és még be is csapod a vevőket amellett, hogy szemétség, még büntethető is! Gondolom chip nélkül adod el, az meg újabb bűncselekmény! Remélem, valamelyik gazdi majd feljelent!
2011. júl. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
ezen kár vitatkozni egy 10 éves tacskónak nem sok esélye van, hogy kitud hordani egy almot.. elvetél, elpusztul stb
2011. júl. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem hogy kamu kérdés.
2011. júl. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ugyanezt akartam írni. Remélem, hogy ez csak fake, mert ha tényleg ennyire buta emberek vannak, akkor nagy bajban vagyunk.
2011. júl. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Hát ez Fake.Csak eddig láttam hogy mindig kötekedtek az ilyesmi féle kérdésekkel.A sok válaszoló közül egy adott normális választ.Hát gratulálok.Egy kivételével mindegyikőtök egy kötekedő v@d barom(fi).
2011. júl. 27. 15:54
 18/21 A kérdező kommentje:
Ezért írtam ki.Mert mindenkit lehurrogtok,és nem egy olyat láttam itt aki azt írta hogy barom szaporító és kiderült hogy szaporítótól vett kutyát.Akinek nem inge ne vegye magára.Bocsi azoktól akik kivételek.
2011. júl. 27. 15:56
 19/21 anonim ***** válasza:
szerintem ha szereted a kutyusodat és még vele szeretnél lenni sokáig akkor vidd el orvoshoz és ivartalanitasd ki.nagyon veszélyes már ilyen idosen szuletni a kutyát.
2011. júl. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,de mint már írtam ez nem igazi kérdés.De legalább te vagy a 2. válaszoló aki normálisan válaszol és nem kötekedik.
2011. júl. 27. 17:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!