Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » REndeltetek már a WEB áruházbó...

REndeltetek már a WEB áruházból? Megbízhatóak?

Figyelt kérdés
ami még vicces, hogy vannak olyan termékek, amik a hivatalos julius k9 oldalon nincs feltüntetve, azon az oldalon, amit én nézek, ott meg igen, mint Julius k9 termék. Na ez most hogy van akkor?
2011. júl. 28. 01:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
ya
2011. júl. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem rendeltem. Igen, megbízhatóak, még sosem csalódtam.
2011. júl. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

értelmes válaszokat szeretnék, köszi.


(most látom, h az alanyt-állítmányt nem sikerült összeegyeztetni, bocs, késő van..)

2011. júl. 28. 02:15
 4/12 anonim ***** válasza:

5x rendeltem, és mindig átb*tak.


A legjobb az volt, amikor egy eredeti pc-s játékot rendeltem (volna). Az eladó tőlem úgy 3 KM-re lakott, de erősködött, hogy bankszámlán intézzük el a vásárlást, (persze, mikor 4 óra alatt megjárom gyalog is hozzá.)

2011. júl. 28. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A Másik: Már majdnem megvolt egy SE T700-as telefon 18 ezerért, (mert azért használtan 30 ezer alatt nemigen kapni). Azt mondta küldi, telefonálok 1 hét múlva, erre:-Már eladtam másnak. Köszi.
2011. júl. 28. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
rendeltem már vakkantóról meg allat.com-ról, mindig rendesen megküldték a csomagot, a minőségével sem volt probléma és a csomagolás is sértetlen volt.
2011. júl. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, teljesen megbízhatóak.

Én mindig a tápfutártól rendelek, még soha nem volt probléma. Pontosak, precízek.

2011. júl. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszotokat!

Ezt ismeri valamelyikőtök esetleg?

[link]

Én igazából azt nem értem, hogy ami mondjuk a julius k9 oldalán 7000 FT, itt csak 4000 Ft. Ez csak egy példa volt, de kevesebb 3000 Ft-tal az adott termék. Ez hogy lehet szerintetek? Igazából ezért tűnt olyan furának a dolog.

2011. júl. 28. 10:47
 9/12 (L) Bella (L) ***** válasza:
Tápfutártól. Közölték, hogy abba a kerületbe, ahol én lakom, csak délelőtt hoznak ki, amikor dolgozom. így hát felajánlották, hogy behozzák a munkahelyemre a 15 kg-os száraztápot és majd meló után cipelhetem át a városon...írásbeli panaszt tettem és megoldódott...
2011. júl. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én általában vakkantóról rendelek, az tök megbízható, párszor rendeltem a tápfutártól is, velük sem volt semmi gond.


A julius k9 meg gondolom gyártat cuccokat kínában, ugyanazt meg bárki be tudja hozni kínából. Ha kínából rendelsz furminatort, az se több 6000 Ft-nál, és ugyanolyan mint a 14 ezres.

2011. júl. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!