Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A te kutyátok szokott furcsa...

A te kutyátok szokott furcsa pózban aludni?

Figyelt kérdés
Én most néztem ki és a kutyám az ajtó előtt úgy alszik hogy a hátsó lába a lábtörlőn van az első lába az égnek áll a faja pedig az eggyel alatta lévő lépcsőfokon van és ráadásul horkol is.
2011. júl. 29. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi kutyánk is szokott olyan kicsavart pózokban elaludni, h nézni is rossz! :D Ja és horkol is, nem is kicsit! :D
2011. júl. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Munkácsi Vivien ***** válasza:
Nyugi, ezzel nincs semmi baj. Az emberek is szoktak furcsa módon aludni. A kutyák közül is elég sokan horkolnak. Nekem 2 kutyám van (lány és fiú). A lány az horkol és mindkettő úgy alszik , hogy égnek áll a lába. Úgyhogy ne aggódj.
2011. júl. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 compactegon ***** válasza:
igen, jó staffi szokás szerint: hátán fekszik és horkol, mellső lábak behajlítva felfelé, a hátsók szanaszét terpeszben :) vagy a nafffejét lógatva a kanapéról lefelé. volt, hogy koppanásra ébredtem, és hátranézve egy csodálkozó arcot láttam, aki még fel sem ébredt még és nem értette, hogy került a földre :D
2011. júl. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A mi kutyánk is szokott ilyet. Teljesen háton alszik, vagy kitekeredve, hogy alig látjuk hol mije van. Volt rá példa hogy befeküdt a férjem ölébe és elkezdett horkolni.

A legaranyosabb akkor is az amikor nyújtózik: mellső lábára támaszkodva pucsít, ezek után egyenesen áll és hátra nyújtogatja a lábait mint aki balettozik XD

2011. júl. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ksandor1963 ***** válasza:

Egy pillanatra megzavarodtam, azt hittem én tettem fel a kérdést. 1 órával ezelőtt pont így láttam aludni a drágát.

Nézni is kényelmetlen volt, de ő nagyon ellazulhatott.

2011. júl. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tündérpor ***** válasza:

Szia!

Hát igen, a miénk is elég furcsa pózokban szokott aludni, gondolj csak Sidre, a lajhárra a Jégkorszakból :) A mi tacskónknál szinte "retro" az a póz, amikor háton fekszik, a lábai az égre merednek, de kicsit ernyedten, a fejét pedig oldalra hajtja. Nagyon édes :) Valahogy így (forrás: Internet) :

[link]

2011. júl. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!