Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Furcsa a közérzetem néha...

Furcsa a közérzetem néha ilyen melegség önt el mintha lázam lenne de meg mértem és csak 36.9 ha hirtelen állok fel szédültség kap el meleg az arcom fáradt vagyok mindig de nem nagyon tudok aludni MI LEHET AZ OKA? MI A BAJ? MIÉRT VAN?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Én sejtem, mert velem is ez szokott lenni: piszok fáradt vagy, de úgy igazán, és amikor ilyen fáradt az ember, már aludni se tud. Minden, amit leírtál nálam a teljes testi-lelki végkimerülésnél szokott lenni, ilyenkor pár nap masszív fekvés nonstop+szigorúan kedvenc elfoglaltság=engem úgy feltölt, hogy 2-3 nap után (pl hosszú hétvége) csak úgy vet ki az ágy, nem is bírok többet feküdni és tele vagyok energiával.


De ha nálad véletlenül mégse ez van, inkább fordulj orvoshoz, nehogy valami komoly baj legyen.

2010. szept. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!