Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki kutyám néha vakarózik...

Yorki kutyám néha vakarózik már bolha irtó cseppeket is használtam amit a doki rendelt neki, és bolha irtó samponba fürdetem . Bolhát ugyan nem találok benne de mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Talán a bőrével van valami gond?

Száraz kutya tápot eszik.


2011. júl. 30. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne fürdesd egyáltalán, mert nem tesz jót neki. Frontline-t használj a bolhákra, az a legjobb. Lehet hogy valamire allergiás, próbálj ki másféle kutyakaját, vagy főzz neki.
2011. júl. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is yorkim van. Nálunk a doki mondta, hogy a yorkik hajlamosak az allergiára.

Mielött rátennél bármilyen cseppet is, ( pláne ha már ebben a hónapban raktál rá ) inkább vidd el a dokidhoz, vegyetek bőr kaparékot, és abból a doki majd megmondja, hogy miért vakarózik.

2011. júl. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
allergia vagy bűzmirigy.ha megtelik az is okozhat kellemetlen viszketést.
2011. júl. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet h tul gyakran furdeted.nem? ha száraz a bőre akkor esetleg vehetsz rá halolajat, az jót tesz a bőrének.
2011. júl. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a hasznos tanácsokat.

Igen hetente egyszer vagy akár 4 naponta is fürdetem.

2011. júl. 31. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!