Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adhatok a kiskutyámnak sóskát?

Adhatok a kiskutyámnak sóskát?

Figyelt kérdés

Persze előtte forró vízben megfonnyasztanám, leturmixolnám és kevernék hozzá kefírt.

A sóskától nem lesz baja?


2011. júl. 30. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Tejtermék nem jó a kiskutyának, sóskától semmi baja nem lesz szerintem.
2011. júl. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem semmi baja nem lesz tőle, de a pépes étel nem kifejezetten kutya-fogra való úgyhogy rendszeresen ne etesdd vele, inkább keményebb, rágósabb ételekkel.
2011. júl. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem is gondoltam, hogy rendszeresen ezzel fogom tömni, csak néha-néha adnék neki.

első: nekünk a tenyésztő mondta, hogy kefírt, joghurtot kaphat persze mértékkel, de tejet, tejfölt nem igazán javasol neki. Ezért tettem bele neki kefírt.

2011. júl. 30. 19:14
 4/6 anonim ***** válasza:

adhatod neki és a kefirt, joghurtot túrót nyugodtan lehet neki adni.

Ezeket mind lehet adni:

brokkoli

kebimbó

kínai kel

uborka

karfiol

karalábé


csírák

tökfélék

répafélék

cékla

cukkíni

salátafélék

zeller

spenót

2011. júl. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tejjel, tejtermékkel kapcsolatban:


A tejben lévő tejcukrot, a laktózt a kutyák legtöbbje nem képes megemészteni, ezért hasmenésük lesz tőle. A tejcukrot nem tartalmazó tejtermékek például joghurt, kefír, tejföl etethetők, a natúr joghurt, kefír kifejezetten hasznos számukra. A tejfehérje továbbá gyakran okozója allergiás bőrtüneteknek, viszketésnek.

2011. júl. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

utolsó előtti: húúú, köszi szépen a felsorolást! már jó ideje ilyesmi felsorolást kerestem... édenkert.hu-n sem találtam ilyen jó felsorolást! még egyszer köszi!

utolsó: Neked is köszi! Ezért írtam feljebb azt, amit írtam. :) Én is natúr kefírt használtam.

2011. júl. 30. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!