Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valami frappáns kijelentést?

Valami frappáns kijelentést?

Figyelt kérdés
Már nem egyszer mentek el a házunk előtt késő éjjel, hergelve a kutyákat az egész utcában. Esetleg tudsz valami frappáns szöveget amit kiordíthatnék nekik vagy hangosan kijelenthetnék, mintha valakihez beszélnék a házban?
2011. júl. 30. 23:44
1 2
 1/16 anonim válasza:
80%
" Apjuk! most már ereszd ki a velociraptort!"
2011. júl. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
első :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2011. júl. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%

én azzal szórakozok(panelba) hogy kiállko az ablakba este mikor senki nem jár és ha jön valaki arra akkor egy hatalmasat tapsolok ami visszhangzik is:D egyszer egy asszony elejtette a szatyrát volt aki felesett meg özzerezzent volt aki elkezdett futni:D nekem ez bevállt


ha van kocsid mondjuk az udvaron valaki bujjon el benne és kapcsolja fel a reflektort mikor arra megy te meg kiszülsz a kocsiba h KIT maradj:D

2011. júl. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Ez nálunk szilveszterkor probléma. Dobálják a kutyát petárdával a hülyegyerekek. Én megfogadtam, hogy távirányítós kapumozgató elektronikával látom el a kaput és jövőre csak egy gombnyomás....meglátjuk elég bátrak lesznek-e akkor is hergelni a kutyát...kamera sem árt, hogy vissza is tudjam nézni, ha még röhöni akarok...
2011. júl. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

:DDDDDD


Nem tudok érdemben hozzászólni a kérdéshez, de a válaszokon nagyon röhögök :DDDD

2011. júl. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én is köszönöm a válaszokat :D Megfogadom őket, és várom a többit :D
2011. júl. 30. 23:58
 7/16 Manesz válasza:
Te tibi, igaz az hogy van pár gyilkolásra idomított vadászkutyád?
2011. júl. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%
esetleg vegyél egy kuvasz jegesmedve keverék kutyát résnyire hagyd nyitva a kaput h ne lássák de az kitudjon menni legalább nem kell kiabálnod nekik
2011. júl. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%

A k.rva anyátokkal szórakozzatok, idióta köcsögök!


Nem frappáns, de közérthető, és hatásos.

2011. júl. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
öltözz be kutyának (sötétbe nem nehéz) és ha hergelnek ugass és ugatva mond h megsezlek te gázkamratöltelék:D
2011. júl. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!