Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriever gazdik?

Golden retriever gazdik?

Figyelt kérdés

Van egy goldi kölyökkutyám, aki sok szempontból a tökéletes kutya nekünk, és persze rosszalkodni is tud rendesen.

Kiváncsi vagyok, hogy nálatok hogyan zajlott le a kölyökkor, mit szerettetek a legjobban ebben a korszakban, és mi volt az, amire azt mondtátok "Jaj remélem ezt gyorsan kinövi!"


Nálunk ez a harapdálás. Szinte mindennap rájön az 5perc és majdnem olyan minta támadna. Persze csak játszik( legalábbis remélem!), de ezt ki kell nőnie, mert ha megnő, ez már veszélyes lehet!


2011. júl. 31. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért harapdál, mert a kölyökkutyák olyanok, mint a csecsemők, mindent bedugnak a szájukba, h felmérjék mi az. Ha majd elkezd serdülni ezt ki fogja nőni, persze, ha a kezedet harapdálja, akkor rá kell szólni, hogy azért: NA!!
2011. júl. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekünk is goldink van, a miénkre nem volt jellemző annyira hogy harapdálna, ill. úgy mondom inkább, hogy minket nem, de pl. fadarbot, rongyot, lábtörlőt, stb. na azt igen! Először a cipőket észre sem vette, nem bántotta, még dicsekedtem is mindenkinek, hogy nem viszi el, aztán egyszer csak azt is elvitte, és rágcsálta. Na meg a gödör ásás. Sokáig nem, de amikor rájött, akkor kiásott egy-egy jó mély gödröt. Szerencsére csak a hátsó kertben. Aztán később a fűben is ásott, de annak az volt az előnye, hogy 2 alkalommal is megfogta a vakondot!!! Ennek nagyon örültünk, mert mostmár nincs a fűben vakontúrás!:)

Ne aggódj sztem, ki fogja nőni a "támadós" időszakot, le fog nyugodni. Nem tudom nektek milyen nemű a kutyusotok. Nekünk szuka. Azt mondják egyszer le kell elletni, akkor lenyugszik. De nem durva most sem, nekem úgy nincs vele bajom! Nagyon szereti a férjem is, pedig először nem is akart kutyát, most meg mindig ő mondja, h vigyük magunkkal i-de-oda. :)

2011. júl. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen rág ő mást is, van egy csomó rágókája, műanyag, préselt marhabőr, van rágókötele, kerestem neki botokat is,azokat is szereti rágcsálni, ez normális, csak sokszor nekünk szalad, és harapná a kezünket csuklónkat. Most pl alig tudtam bejönni a házba, mert elkapta a nadrágom szárát, azt tépte, aztán már a bokámat is átfogta az állkapcsaival.. Emiatt aggódom, mert nem vagyok biztos benne, hogy ez még normális-e vagy sem.

Kan kutyust egyébként.

2011. júl. 31. 11:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet :)


Nekem is a kicsi vizslám csinálja ezt én olyankor rászólok határozottan keményebben ált. abba hagyja de van mikor nem akkor otthagyom... majd kinövi idővel de azért ne hagyd neki

2011. júl. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!