Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudja mikor eszünk? (kérdésed...

Tudja mikor eszünk? (kérdésed túl)

Figyelt kérdés
szóval azt mondják hogy a kutya előtt kell enni mármint előbb mi eszünk utána a kutya, most is ebédeltünk és a kutya ugatott kb. 10 perc múlva mikor elkezdtük, és mikor mi befejezzük utána eszi a maradékot. Tudja akkor a kutya mikor eszünk?
2011. júl. 31. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem. A kutyáknak nincs időérzékük, viszont az agyuk 1/3-át szagok felismerésére használják. Megérzi a kaja szagot, ennyi.
2011. júl. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy nincs időérzékük! A kellően rendszeres dolgokat tökéletesen megjegyzik! Például a napi séta, hogy mikor jössz vagy hogy mikor esztek. És ha akaratosak akkor bizony figyelmeztetnek rá. hogy itt az idő.
2011. júl. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A kutyáknak van időérzékük!! A miénk minden nap este 6-kor kap enni és ha 15 percet késünk már ugat és minden baja van!
2011. júl. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van időérzékük. Én a hét minden napján változó időpontban jöttem haza, az iskola miatt. Idővel a kutya megjegyezte, melyik nap mikor érkezem és mindig 10 perccel az érkezésem előtt lement a kapuhoz és ott várt. A szomszédok és szüleim (ha itthon voltak) mondták, hogy nincs ott egész nap, mindig csak az érkezésem előtt 10 perccel megy le a kapuhoz.

A szagomat akkor még nem érezhette meg, mert miután leszállok a buszról 3 perc múlva haza is érek, tehát sokszor akkor szálltam fel a buszra még a városban, amikor ő elindult. :)

2012. febr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!