Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A keverék kutya fajtatiszta,...

A keverék kutya fajtatiszta, de a szaporított nem? T

Figyelt kérdés
szóval, mindig ezen a szókapcsolaton van vita, és ha a kutyának nincs tk-ja, akkor az nem fajtatiszta, csak fajtajellegű, de ha már annyira dobálózás van ezzel a szóval, akkor arra is figyeljünk már, hogy amikor a menhelyet ajánljuk, akkor ne azt mondjuk hogy rengeteg ott a fajtatiszta kutya, mert azoknak sincs tk-ja, csupán csak fajtajellegűek, szóval ne csak a szidásban oktassuk ki az embereket... egyébként én is a menhelyek mellett állok stb, csak annyira zavaró tud lenni.
2011. júl. 31. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert a menhelyi kutyák nagyrész nem fajtajellegű, mivel nem mondható rájuk, hogy egyértelműen ehhez és ehhez a fajtához tartozhat.
2011. júl. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Félreolvastam..
2011. júl. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

azt mondom neked hogy a határon túli magyarok is magyarok csak nincs állapomlgárságuk:D érted? szóval ha egy tenyésztő egy almot mondjuk elajándékoz vagy az alomból egy kutyát de nem csinál törzskönyvet neki akkor az nem lesz fajtatiszta kutya pedig az

csak nem tudod bizonyítani amugy meg tojni rá hogy milyen kutya tiéd szereted ő is szeret nincs miről beszélni

2011. júl. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
21%
simán lehet fajtiszta kutya a menheleyen tékával
2011. júl. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
De, ha már valaki fajtatisztát szeretne, és nem akar/tud kiadni pénzt rá, akkor válassza a fajtamentőket, menhelyet, mivel ott nem akar nyerészkedik rajta senki. Ők is fajtajellegűek, lehetnek betegségeik, nem biztos, hogy jellemben megfelelnek az adott fajtának, de inkább mentsen meg egy életet, mint támogasson egy kutyagyárost.
2011. júl. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
pontosan, imádom, és ő is engem, de elegem van a dobálózásból, mert az oltogatás megy, de ha ajánlanak...
2011. júl. 31. 22:14
 7/11 A kérdező kommentje:
:D :)
2011. júl. 31. 22:15
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
hát figyu nekem egy pincsim van ( kis lábtörlő imádom) ,de nincs TK-e pedig csak rá kell nézni és még a hülye is megmondja hogy semmivel nem különbözik a TK-s pincsitől.ez ilyen... mert aki megteheti szeret felvágni a kutyájával mások előtt.
2011. aug. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
ezzel egyet értek van egy fehér boxim" de tuti nem boxer mert fehér és pötyös meg még monoklija is van" Wébox kiselejtezet kutyája(szine miat) vicces ez a jaj nincs tk nem fajtatisztázás"
2011. aug. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
az enyém is színhibás, kölyökként apri volt, erre teljesen kifehéredett, vagyis krém, de az meg nem megengedett, de én így is imádom :D
2011. aug. 1. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!