Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idős korától lehet...

Mennyi idős korától lehet fürdetni a westimet?

Figyelt kérdés
mennyitől ajánlott?
2011. aug. 1. 14:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom, de mi a kutyusunkat 1 évesen fürdettük meg, de szerintem lehet előbb is.
2011. aug. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Elválasztást követően lehet.De nem nagyon sűrűn havi,max.havonta 2-szer.Hideg időbe max.1-szer,de hajszárítóval ne száritsd.
2011. aug. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Bocsi.Havi 1-szer.
2011. aug. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vannak kifejezetten kölyökkutyáknak való samponok, de szerintem nem lehet annyira piszkos, hogy a sima langyos víz ne lenne elég.
2011. aug. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát..eléggé piszkos.Mert kitalálta h ő most kertész lesz és minden második hagymát kihúzott a földből.Ami eléggé sáros a sok eső miatt.Ezért úgy néz ki mint egy rosszabb képességű malac.:)
2011. aug. 1. 15:20
 6/12 anonim ***** válasza:
A sár az én kutyámról mindig lejön sima langyos vízzel, nem hinném hogy muszáj lenne sampont használni, de ha te úgy látod jónak.. :)
2011. aug. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Valószínűleg csak vízzel fogom fürdetni.De ha találunk olyan kimondottan kölyök kutyáknak való sampont akkor azzal,hogy ha már szép legyen már jó illatú is.:)És köszönöm a válaszokat.
2011. aug. 1. 15:31
 8/12 anonim ***** válasza:

a kutyát samponnal egy évben max 3szor szabad fürdetni mert a kutyasampon sem tesz jót a bőrének.

vizzel lehet bármikor

2011. aug. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi a kicsiket 6 hetesen fürdetjük először amikor az első standard képeket csináljuk róluk utána 8 hetesen illetve mikor a gazdi elviszi őket az előtt... kiállítási szezonban pedig 1-2 hetente is fürdetve vannak...se a szőrüknek se bőrüknek semmi baja...természetesen nagyon jó minőségű sampont kell használni, mi a Zanniban vesszük, direkt olyan sampont ami gyakran használatra jó...akár naponta is lehet használni úgy se lesz baja a kutyának.
2011. aug. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
nekünk az állatorvos azt mondta ,hogy ajánlott hároméves kortól hamerabb nem
2011. aug. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!