Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyánkat súlyos baleset...

Kiskutyánkat súlyos baleset érte, a bőr lejött majdnem a fél testéről az eleven húsa, izomzata látszott ki (a bőr egy része nem is volt meg) és a lába is roncsolódott, elaltatták? Többi lent.

Figyelt kérdés

Na és elaltatta a doki. Apu nem volt otthon nem látta hogy nézett kis a kutyi...és mikor hazajött már eltemettük, és minket hibáztatott hogy nem ezt az állatorvost kellett volna kihívni hanem másmilyet, ez nem ért hozzá, stb...megtudták volna műteni stb...és mondtuk hogy a doki mondta hogy : "áhh, ezt már nem lehet", és hozta is az injekciót. És most olyan mintha elvettük volna tőle az életet...pedig a doki mondta és csak ért hozzá nem? És pofázik apum hogy jajj csak vissza kellett volna varrni a bőrt és kész..de nem látta, nem tudja elképzelni hogy milyen volt.

Szerinted egy állatorvos tudja ha ránéz hogy na mizu?

kösz az őszinte válaszokat.


2011. aug. 1. 16:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Házhoz járós állatorvosban biztosan nem bíznék meg egy kicsit sem. Ha egy jól felszerelt klinikán kivizsgálják és azt mondják, hogy nincs tovább, akkor nincs tovább, de nem hinném, hogy ne lehetett volna megmenteni...
2011. aug. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ha 10 éve állatorvos akkor 80 % ha pálykezdő 50%.Szerintem.
2011. aug. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

ja és valószínű hogy belső baja is lett...ja és apum utána elkezdi hát lehet a MI hibánk is ez a baleset mert nem csinálta meg a lyukat a kerítésen és kiszökött...elütötte a kocsi..na én ere szted én hogy csináljam meg lány létemre kalapálni ez az és már mondtam neki ezerszer hogy apu csináld már meg és azt mondta majd, vagy hogy nem érdekli.

Sztem azért hibáztatja a dokit meg minket mert bűnösnek érzi magát szerinted?

2011. aug. 1. 17:01
 4/24 anonim ***** válasza:
Előző vok.De ha pénzlehúzós akkor a megfázásra is azt mondja hogy menthetetlen.
2011. aug. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
házhoz járós, kisebb műtéteket is végez, és már vagy 40 éve...
2011. aug. 1. 17:02
 6/24 A kérdező kommentje:
hát nem hiszem hogy olyan mert nagyon kevés pénzt kér bármit csinál főleg tőlünk mert már rég ismerjük...
2011. aug. 1. 17:03
 7/24 anonim válasza:

Jobb elaltatni,mint inkább látni,hogy szenved szerencsétlen,és aztán lehet,így is belehal.

Vígasztaljon az a tény.hogy legalább nem szenvedett sokáig.

2011. aug. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom a kutyusod. Így látatlanban nehéz megmondani, de elképzelhető, hogy másik orvos tudott volna segíteni. Sok szörnyű esetet láttam, és azért, mert egy betegség, sérülés rosszul néz ki, még nem biztos, hogy nem lehet műteni. Persze, lehet, hogy volt belső vérzése is, de ezt meg viszont ránézésre nem lehet megmondani. A helyi állatorvost csak a veszettség elleni oltások idején szeretem látni, mert nem ért a háziállatokhoz, inkább csak a haszonállatokhoz(azokhoz sem nagyon). Sajnálom, de apukádnak lehet, hogy igaza van. Viszont ezen már kár vitázni, mert sohasem fog kiderülni az igazság.
2011. aug. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
A házhoz kimenő dokik gyakran altatnak olyat amit nem kellene nekünk a kiskutyánknak 3 részre tört a lába és jól látható volt a csont...doki kijött közölte, hogy vagy altatni kell vagy vágni... elküldtem a pi***ba elvittük a klinikára ahol igaz 140 ezerért de úgy összerakták, hogy most 5 éves és még csak nem is sántít..
2011. aug. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
utolsó köszi megnyugtató..am a lábát azt tuti levágták volna...mert roncs volt...
2011. aug. 1. 17:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!