Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nyalja a fenekét a kutyám?

Miért nyalja a fenekét a kutyám?

Figyelt kérdés

Csak most kezdte el egy félórája, de azóta folyamatosan csinálja, megállás nélkül. Féregtelenítve kb másfél hónapja volt. Ma már nincs ott az orvos, csak holnap tudom elvinni, de kiváncsi vagyok, hogy mi lehet.

Bűzmirigy esetleg? De akkor húzgálná a földön meg rágcsálná nem? Azt csinálta, mikor volt gond vele, most meg csak nyalja.


2011. aug. 1. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
az én kutyám ürítés után kinyalja...deee nem fél óráig
2011. aug. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem kakált ma még, tegnap este utoljára. És még mindig csinálja.
2011. aug. 1. 18:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Valami beleszorulhatott. Talán azért is nem piszkolt még.
2011. aug. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
bűzmirigy?
2011. aug. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
szerintem is a bűzmirigyével lehet baj.. enyém is ezt csinálta, meg amikor nem nyalta nagyon húzta be a farkát.
2011. aug. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha begyulladt a bűzmirigye, annak számos tünete lehet, nem csak a szánkázás. Az én kutyám a tappancsát rágja, vagy elkezdi rázni a fejét, ha nem ürül rendesen. Neki sajnos 3-4 havonta ki kell, hogy nyomja az állatorvos.

Egyébként kezelték már valaha a bűzmirigyét?

2011. aug. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kinyomták már többször is, úgy 3-4 havonta nekünk is. Utoljára 2 hónapja volt, azért nem gondoltam, hogy most is az. És eddig sosem nyalta, hanem szánkázott, meg rágcsálta.
2011. aug. 1. 19:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Szuka vagy kan??Mert ha szuka akkor nagy valószínűség, hogy tüzel és azért csinálja!
2011. aug. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szuka, de ivartalantalanítva van. Amúgy már nem csinálja, akkor vagy 1 órán keresztül és annyi. Nem tudom mi volt:)
2011. aug. 7. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!