Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám a kutyámnak azt...

Hogyan tudnám a kutyámnak azt megtanítani hogy ne bántsa a macskámat?

Figyelt kérdés
Van 1 3éves(emberi évben)bernipásztorom, és azt akarom elérni h ne bántsa a macskámat.Nekem az mind1 h ha egy ismeretlen macskát akar kinyírni csak ami itt van és mi neveljük azt ne.
2011. aug. 3. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Primítív hozzáállás a tiéd, minek neked bármilyen állat?!
2011. aug. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kölyök macska : Rakd bele egy ládába ( a tetejére még egy ládát ( mind2 szélére valami nehezet) h ne tudjon kiszökni) ha a kutya ugatja vagy lögdösi csapj egy picit az orrára. Első nap kb. 1 órát maradj kint vele, második nap kb. 1 és felet harmadik nap kb. 2 órát. Ha úgy látod nem bántja a kutya ak negyedik nap kint is hagyhatod egész nap (Fontos : ne a napra, legyen neki árnyéka ). egy hétig csináld ezt. Aztán ha már egyáltalán nem foglalkozik a ládával a kutya ak vedd le a láda tetejét. És a kutyát fogd meg. Ha kimászott a cica menj oda a kutyávalhad szagolja meg. Ha ne foglalkozik vele akkor fogj egy botot és engedd el. Ha megy a cicához te is menj ! Ha piszkálja csapd meg egy picit ! És ezt csináld míg össze nem szoknak. (Minimum 3 napot várj mi előtt teljesen egyedül hagyod őket. :) Ha felnőtt cica : Szerintem nem lehet.. Pont jókor kérdezted mivel én is most szoktatok össze három kiscicát két kutyával :D :) Sok sikert !! És ne feled türelem !:D:)
2011. aug. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi:D
2011. aug. 3. 13:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát az már benne van alapból mindegyik kutyába h piszkálja a macskát, azt hiszi a cicára h játékszer.

Az én kutyám is utálja a macskámat!!!

2011. aug. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Második voltam...Én már lassan 10 éve szoktatom össze őket és nekem nem utálják eggymást.. Szóval csak foglalkozni kell velük..
2011. aug. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kutyát meg a macskát nagyon szépen össze lehet szoktatni.

Ez a kérdés már számtalanszor lett itt feltéve, ha érdekelnek a további válaszok akkor:


Rámész a főoldalra, a keresőbe beírod hogy: kuty macs (azért csak így és csak ennyit, mert így is meg tudja találni és a ragozások nem csökkentik a találatok számát). Itt már meg is van (be van állítva a keresés):


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=kuty+macs&sb..

2011. aug. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!